Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 26 z 26

Téma: stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager

Nováček Avatar uživatele Stanley.tux
    Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    RapGet nejede kdyz clovek nema rapidshare ucet ... a nema direct linky nastavene v nastaveni. Docela skoda, ted, kdyz captcha na RS zmizela by mel jet jak na dratkach a ono nic... asi musime pockat na nejaky update, mozna by to chtelo napsat Alexovi:
    http://rapget.com/contact.html
    Je škoda, že RapGet nefunguje, jak má. Rapidshare účet mám. Vše nastavené také (alespoň doufám) mám, přečetl jsem dost návodů, ale RapGet stále nefunguje. Ale jestli můžu doporučit alternativní a fungující program, tak bych doporučil JDownloader, který funguje bez sebemenších problémů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Ja jsem dnes zkousel Jdownloader a nelze nic jineho nez doporucit. Moznosti nastaveni, automaticke rozbaleni archivu a smazani jednotlivych casti archivu, cestina. Pokud se prekroci traffic na premium uctu, pak stahuje dal jako free apod. Rozhodne palec nahoru.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Taky jsem ho dnes zkousel, ale vubec me nepresvedcil. Zustanu i nadale u oblibene dvojice FlashGet a FlashGot. Absolutne nejpohodlnejsi stahovani. Dosahuje nejlepsich rychlosti stahovani. Automaticke trideni souboru podle pripony do definovanych adresaru. Integrovany BitTorrent a eMule klient. Bezvadne propojeni s FF. Na strance vyberu vsechny linky, ktere chci stahnout a o vic se nemusim starat. Siroke moznosti nastaveni. (Pouzivam verzi 1.9.0) Cestina je samozrejmosti. Pro me jednoznacna jednicka mezi DM.

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Jdownloader zobrazuje reklamy. A stahuje vubec z rapida?

FlashGetem se mi nikdy nic z Rapida (nez jejich html) nepodarilo stahnout.

FlashGot? To je co? Nejaky remake nasi zombie popularni hudby?
    Aha, tak uz vidim, extension pro Firefox... http://flashgot.net/ A jak mi tohle umozni stahovat linky z Rapida automaticky?

Nováček Avatar uživatele Stanley.tux
    Registrace
    Aug 2008

Jdownloader zobrazuje reklamy. A stahuje vubec z rapida?

Aha, tak uz vidim, extension pro Firefox... http://flashgot.net/ A jak mi tohle umozni stahovat linky z Rapida automaticky?
    Já používám JDownloader a nikde nevidím, že by se mi zobrazovaly reklamy!!! Z rapida samozřejmě stahuje. A nejen z rapida ale ze všech možných serverů (mimochodem...je jich asi přes 40). Jinak Flashget jsem nezkoušel.

Registrace
    Jul 2006

Staci si jen nastavit ve spravci umisteni tvoje jmeno a heslo na rapida.
    Stahovat opravdu jde.

A FlashGot ti umoznuje z jakekoliv stranky, kde jsou umisteny linky stahnout jen tak, ze je bud oznacis ty ktere chces (muzes vybrat i souvisly text v kterem jsou linky, on automaticky vyfiltruje jenom url) a Ctrl+F3, nebo pokud chces stahnout vsechny linky na strance, tak Ctrl+F2 a o vic se nestaras. Zalezi jak to mas nastavene. Muze ti to stahovane soubory automaticky tridit do ruznych adresaru podle pripon souboru, nebo podle serveru ze ktereho stahujes. Jednoduse si na to vytvoris pravidlo.
    Naposledy upraveno uživatelem HiLow: 21-08-2008 v 01:44

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

No teda, já to asi taky zkusím, RapidShare Manager není špatný, ale má svoje chyby - za pokus nic nedám, děkuju za tip (i když v podstatě nebyl pro mě), Flashgot/-get vypadá zajímavě ...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od johny33 Zobrazit příspěvek
    Ja som mal podobný problém s inštaláciou "RapidShare Manager" stiahol som komplet cely na nete (čiže sa nič neinštaluje) a ide v pohode.Keby niekto chel pridany do Download: http://www.svethardware.cz/forum/dow...do=file&id=633
    Člověče co mám udělat aby se to dalo stáhnout.Musím bejt budhista?nebo co proto mám udělat.l

Registrace
    Jul 2006

Me to taky nejde, takze je chyba nekde v systemu.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Pravda, že to je teď asi jediná dostupná verze na XPčka, ale jestli máš možost stahovat přes Vistu, stáhni si z oficiálních stránek Rapidshare Manager pro Visty. Sám používám oba a musim říct, že tenhle není nic moc, často ztácí spojení, padá, někdy špatně nastavuje soubory (stahuješ 100MB soubor, RSM spadne, ty ho znova nahodíš, soubor dostahuje a ejhle, najednou má stomegovej soubor 120MB...). S klientem na Vistě jsem problémy nezaznamenal.

Ale abych jenom nestrašil, pokud Vistu nemáš, tak se tohle dá přežít, jenom čas od času budeš muset stáhnou znova, možná budeš párkrát naštvanej, až ráno přijdeš k PC, kde si dal stahování přes noc a zjistíš, že se to seklo 15 minut potom, co si šel spát :-D .

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Encore1106 Zobrazit příspěvek
    Pravda, že to je teď asi jediná dostupná verze na XPčka, ale jestli máš možost stahovat přes Vistu, stáhni si z oficiálních stránek Rapidshare Manager pro Visty. Sám používám oba a musim říct, že tenhle není nic moc, často ztácí spojení, padá, někdy špatně nastavuje soubory (stahuješ 100MB soubor, RSM spadne, ty ho znova nahodíš, soubor dostahuje a ejhle, najednou má stomegovej soubor 120MB...). S klientem na Vistě jsem problémy nezaznamenal.

Ale abych jenom nestrašil, pokud Vistu nemáš, tak se tohle dá přežít, jenom čas od času budeš muset stáhnou znova, možná budeš párkrát naštvanej, až ráno přijdeš k PC, kde si dal stahování přes noc a zjistíš, že se to seklo 15 minut potom, co si šel spát :-D .
    No a tyhle "nastvanosti" si muzes odpustit, kdyz pouzijes flashget+flashgot.
    Samozrejmosti je premium ucet, ale kdo ho nema, kdyz chce stahovat?
    Za tech par korun to urcite stoji, ale to je kazdeho vec.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. FAQ - změny na Rapidshare.com
    Od lexxxa v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-07-2010, 14:10
  2. Rapidshare
    Od honzarejlek v sekci Internet
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-01-2009, 19:31
  3. Rapidshare za sms