Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager

Nováček Avatar uživatele Stanley.tux
    Registrace
    Aug 2008

Dobrý den,
    prosím o radu. Mám premium účet na Rapidshare a proto bych chtěl pohodlně stahovat přes nějaký program. Našel jsem přímo z RS oficiální program RapidShare Manager. Stáhl jsem ho a nainstaloval. Ovšem při načítání se mi pokaždé ukáže tato hláška: "Exception has been thrown by the target of an invocation." Prosím proto a radu, jak opravit tuto chybu, případně budu rád, když mi doporučíte nějaký vhodný fungující alternativní program.
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Řešili jsme přes ICQ, RapGET se nám nepovedlo zprovoznit, kámoš má ještě JDownloader a funguje mu, tak jsem to Stanley.tuxovi (jak to mám sakra skloňovat) doporučil. Uvidíme, jak dopadne. Já jinak končím, více tipů nemám

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

A co jste meli za problem s rapgetem? Je v cestine, je naprosto jednoduchy, a funguje naprosto bez problemu :] A umi vse podstatne.

Podrobny navod na rapget v pdf
    Podrobny navod nastaveni premium uctu na rapidshare v pdf
    Naposledy upraveno uživatelem pas!k: 19-08-2008 v 12:19

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

ANO. RapGet je snad jediny, ktery funguje naprosto spolehlive. (www.rapget.com) Jen je treba se prihlasit na svuj RS ucet na webu a v nastaveni zatrhnout volbu Direct Downloads. Pak uz to jede jak na dratkach :-)
    Naposledy upraveno uživatelem Jackal007: 19-08-2008 v 12:25

Registrace
    Aug 2008

Díky za tip, vyzkouším......

Registrace
    Aug 2008

Ano, rapget je v češtině a jednoduchý je také, ale když jsem tam naházel linky, tak se jen neustále odpočítával čas (defaultně nastaveno 5 min) a tak to udělal 3 X (3 rotace) a pak označil link jako špatný. Nevím co s tím......premium účet mám, a tu volbu jsem zatrhl také, takže nevím proč nefachá!

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Stanley.tux Zobrazit příspěvek
    Ano, rapget je v češtině a jednoduchý je také, ale když jsem tam naházel linky, tak se jen neustále odpočítával čas (defaultně nastaveno 5 min) a tak to udělal 3 X (3 rotace) a pak označil link jako špatný. Nevím co s tím......premium účet mám, a tu volbu jsem zatrhl také, takže nevím proč nefachá!
    Mozna proto ze ty linky byly spatne?
    Prostuduj ty navody ..

Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Mozna proto ze ty linky byly spatne?
    Prostuduj ty navody ..
    Návody prostuduji....linky špatné nebyly, protože, když jsem je spustil normálně (zadal jako web stránku) tak stahování běželo v pohodě....tak nevím, ale linky byly určitě dobré

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Jackal007 Zobrazit příspěvek
    ANO. RapGet je snad jediny, ktery funguje naprosto spolehlive.
    Já bych jen dodal, že jsem s ním měl stejný problém jako Stanley, a Rapidshare Manager (oficiální od RS) mi na mých Vistách funguje bezvadně. Nemůžu si ho vynachválit

Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    Řešili jsme přes ICQ, RapGET se nám nepovedlo zprovoznit, kámoš má ještě JDownloader a funguje mu, tak jsem to Stanley.tuxovi (jak to mám sakra skloňovat) doporučil. Uvidíme, jak dopadne. Já jinak končím, více tipů nemám
    Díky za tip, JDownloader funguje....je to skvělý program.....díky!!!

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Stanley.tux Zobrazit příspěvek
    Návody prostuduji....linky špatné nebyly, protože, když jsem je spustil normálně (zadal jako web stránku) tak stahování běželo v pohodě....tak nevím, ale linky byly určitě dobré
    Mozna blba otazka ale zadal jsi do toho RapGetu do Nastaveni svoje login a pass na RS.com? Nebyly linky nahodou na RS.de?

PS> jeste doplneni...mas posledni veryi RapGetu, tj. 1.41? A nainstalovany SSL knihovny? To vsechno by mohlo byt pricinou toho co pises ...
    Naposledy upraveno uživatelem Jackal007: 19-08-2008 v 17:30 Důvod: Doplňení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Ja pouzivam Flashget s doplnkem do FF Flashgot a naprosta spokojenost. Prosel jsem DM mnoho a tento se mi zda zatim jako nejlepsi.

Registrace
    Aug 2008

Citace Původně odesláno od Jackal007 Zobrazit příspěvek
    Mozna blba otazka ale zadal jsi do toho RapGetu do Nastaveni svoje login a pass na RS.com? Nebyly linky nahodou na RS.de?

PS> jeste doplneni...mas posledni veryi RapGetu, tj. 1.41? A nainstalovany SSL knihovny? To vsechno by mohlo byt pricinou toho co pises ...
    Blbá otázka to není.....ale ano, samozřejmě jsem zadal všechny údaje k premium účtu. SSL knihovny jsem stáhnul a nainstaloval. Verzi Rapgetu jsem měl také nejnovější (1.41). Bohužel přesto se mi stávalo, co jsem popisoval už dříve, že mi to odečetlo 5 minut a takto to udělalo 3 krát (3 rotace) a poté se mi to označilo jako špatný odkaz a konec! Tak nevím, co s tím je. Ale zkusil jsem na doporučení program JDownloader a ten funguje skvěle, tak snad mu to vydrží. Ale díky za snahu. Když tě něco napadne, napiš prosím, zajímalo by mě, v čem to vázne!

Nováček Avatar uživatele johny33
    Registrace
    Jul 2007

Ja som mal podobný problém s inštaláciou "RapidShare Manager" stiahol som komplet cely na nete (čiže sa nič neinštaluje) a ide v pohode.Keby niekto chel pridany do Download: http://www.svethardware.cz/forum/dow...do=file&id=633
    Naposledy upraveno uživatelem johny33: 20-08-2008 v 01:28

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

RapGet nejede kdyz clovek nema rapidshare ucet ... a nema direct linky nastavene v nastaveni. Docela skoda, ted, kdyz captcha na RS zmizela by mel jet jak na dratkach a ono nic... asi musime pockat na nejaky update, mozna by to chtelo napsat Alexovi:
    http://rapget.com/contact.html

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. FAQ - změny na Rapidshare.com
    Od lexxxa v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-07-2010, 14:10
  2. Rapidshare
    Od honzarejlek v sekci Internet
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 05-01-2009, 19:31