reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Revize zakl.desky

martan206 (20)|25.10.2006 09:55
Zdravím,je potřeba znát revizi zákl.desky DFI LP nF4 Ultra-D,při přehrání biosu?
Jestli ano,nevíte kde ji najdu? dík M.
wizaard (913)|25.10.2006 15:02
Nenašel jsem nic o tom, že by mělo být potřeba znát revizi.

Jinak BIOSy zde

P.S.: Samozřejmě je potřeba se řídit texty v popisech verze BIOSu!
martan206 (20)|31.10.2006 07:49
OK. Ještě mne zajímá jak zjistit čip na zakl.desce DFI LP Ultra D.Některé verze jsou určeny pro čip SST 49LF040B LPC.Mám problémy s pamětma v některých slotech při dualu a rozjezdem hardisku na SATAII i SATAI.Podle prográmku Everest jede jen na ATA133.Pevný disk WD 2500KS SATA II podporuje.Zkoušel jsem na něm i přepínat na SATAI,nepomohlo.Myslím,že přehrání biosu snad pomůže.V biosu mám vyplý raid,může to mít vliv?

Dík za případné zkušenosti a rady
wizaard (913)|31.10.2006 16:37
[QUOTE=martan206]OK. Ještě mne zajímá jak zjistit čip na zakl.desce DFI LP Ultra D.Některé verze jsou určeny pro čip SST 49LF040B LPC.Mám problémy s pamětma v některých slotech při dualu a rozjezdem hardisku na SATAII i SATAI.Podle prográmku Everest jede jen na ATA133.Pevný disk WD 2500KS SATA II podporuje.Zkoušel jsem na něm i přepínat na SATAI,nepomohlo.Myslím,že přehrání biosu snad pomůže.V biosu mám vyplý raid,může to mít vliv?

Dík za případné zkušenosti a rady[/QUOTE]
Jaký čip? To už si asi budeš muset zjistit z desky sám - mrkni na desku, resp. na její čip BIOSu. Nachází se v hnědé "zásuvce" hned pod větrákem vedle baterie. Podle jeho označení stahuj.
martan206 (20)|11.11.2006 08:24
Supr,bios přehrán,problémy s ram pamětmi jsou pryč.

díky M.
Warran (4)|3.1.2007 12:41
[QUOTE=martan206]Zdravím,je potřeba znát revizi zákl.desky DFI LP nF4 Ultra-D,při přehrání biosu?
Jestli ano,nevíte kde ji najdu? dík M.[/QUOTE]

Revize by měla být napsána na malé samolepce, která je přilíplá na boku (tuším, že spodním) jednoho slotu. Myslím, že je to jeden z PCI slotů, ale taky to nevím jistě, musel bych se doma mrknout.

Edit: Tak to vypada na horni stranu dolniho PCIe slotu. Já tam mám R-AB0, tedy revize AB0?