Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Problém se zobrazením po sestavení a spuštění PC

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Co máš přesně za desku ? Není možné, že má dva PCIe x16 sloty a dal jsi to do špatného ?

Větve bych neřešil, i kdybys to měl nakrásně jen na jedné tak 216 W ti to při zapnutí nevezme, navíc kdybys ji přetížil, tak se ti zdroj vypne, ne že to nebude POPSTovat, tady bych problém neviděl. Určitě ale zapoj do VGA PCIe konektory přímo ze zdroje...
    mám tuhle desku: MB Gigabyte GA-EP35-DS3 má jen jeden slot PCI-e...mno uvidim...akorát letim domu z práce tak vám sem dám všem vědět..

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    právě že jsem koukal že se točí i na grafice....tu jsem kontroloval,měla by bejt docvaklá jak má být...zobáček zapadlej...do napájení zapojený oba kabely - doufám že to tak má být?
    Oba kabely? Možná, že to špatně chápu. Mám tu samou konfiguraci GPU-MoBo a do GPU mám zapojenej jen jeden napájecí kabel od zdroje. Karta funguje. Zkus udělat fotku.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Oba kabely? Možná, že to špatně chápu.
    Imho myslí redukci napájení PCIe....

Neregistrovaný

tak už jsem doma...strčil jsem do karty klasický PCIe napájení ale nic se nezměnilo... :-((
    všechny větráky se točí,disk chroupe naprázdno páč na něm samosebou nic neni :-) ale monitor se prostě nerozsvítí...už fakt nevim....hlavně jsem v práci navíc nechal foták jak sem pospíchal domu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Co tam mas za zdroj ?

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Co tam mas za zdroj ?
    Čti pořádně

Je tam Fortron blue storm II 500W - grafika má kabel rozdvojenej na dva zdroje - píchnul jsem to do obou..

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Pokiaľ by bol problém v prídavnom napájaní, funkčná grafika by o tom dala vedieť. Ak však nejde žiadny výstup - môže byť mŕtva od výroby(aj keď to sa mi zdá málo pravdepodobné, ale stáva sa).
    Skús zresetovať bios a ak máš možnosť, vyskúšaj tú grafiku v inom počítači.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    Máš zapojeno přídavné napajení do grafiky ?
    A co přídavný 4-pin napájející procesor?

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    A co přídavný 4-pin napájející procesor?
    To je přeci napájení procesoru. Nebo to má vliv i na GK?
    edit: cituji z manuálu: "The 12V power connector mainly supplies power to the CPU. If the 12V power connector is not connected, the computer will not start."
    Naposledy upraveno uživatelem Deee-aN: 23-08-2008 v 23:46 Důvod: edit

Registrace
    Oct 2006

To je přeci napájení procesoru. Nebo to má vliv i na GK?
    Proč by to mělo mít vliv na GK? Pokud ti jde o citaci, tak ta byla myšlena jako další dotaz na zapojení jiného napájecího kabelu, jehož opomenutí se projevuje zmiňovanými příznaky.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Proč by to mělo mít vliv na GK? Pokud ti jde o citaci, tak ta byla myšlena jako další dotaz na zapojení jiného napájecího kabelu, jehož opomenutí se projevuje zmiňovanými příznaky.
    Nic ve zlým!
    Tou citací jsem chtěl jen upozornit na to, že v případě, že by tenhle konektor nepřipojil, počítač nenaběhne. Což, jak tazatel píše výše (už začínám básnit), není tento případ.
    IMHO, vzhledem k tomu, že tazatel už pár počítačů složil - a to s nejvyšší pravděpodobností dobře -, zapojení má v pořádku, všechno ostatní jede a jediný problém je, že se signál z GPU nedostane do monitoru, je ta karta na reklamaci.
    P.S.: myslím, že kdyby se karta přehřívala, tazatel by to vzhledem ke svým zkušenostem zjistil. Určitě si ověřil i bezvadný stav propojovacího kabelu GPU-monitor.

Registrace
    Oct 2006

Tou citací jsem chtěl jen upozornit na to, že v případě, že by tenhle konektor nepřipojil, počítač nenaběhne. Což, jak tazatel píše výše (už začínám básnit), není tento případ.
    Psal, že mu nenajede. Takže by to tento případ být mohl.

všechno hučí,všechno se točí,větrák na procesoru,větrák na grafice, kontrolky na desce svítěj,HDD chroupe...a monitor černej :-) :-(((
    Toto je naprosto typický stav při nezapojeném přídavném napájení CPU. Pokud se ti to nezdá, tak si ho odpoj na svém kompu, a sám uvidíš.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): problém při spuštění PC
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-05-2012, 19:36
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-10-2011, 21:45
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-12-2010, 08:37
  4. GeForce: Problém se zobrazením GK GeForce FX 5200
    Od Weluxis v sekci Grafické karty