reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win Xp a dos program - problem s tiskem.

pas!k (3765)|25.8.2008 10:56
Zdravim

potrebuji vyresit problem s tiskem z dosovskeho programu kalkul1 (neptejte se me proc to jeste nekdo dneska pouziva:)) Problem je v tom ze na Brother MFC8860DN chybi fonty a podpora latin2. Co jsem tak zkoumal exituji nejake softy jako napriklad dosprint ktery by problem mohl resit .. Mate s tim nekdo zkusenoti ? Budu rad za jakekoliv doporuceni na odzkouseny software ktery by vyresil tisk z tohoto programu.
astec (1823)|25.8.2008 12:04
[QUOTE=pas!k;155210]Zdravim

potrebuji vyresit problem s tiskem z dosovskeho programu kalkul1 (neptejte se me proc to jeste nekdo dneska pouziva:)) Problem je v tom ze na Brother MFC8860DN chybi fonty a podpora latin2. Co jsem tak zkoumal exituji nejake softy jako napriklad dosprint ktere by problem mohli resit .. Mate s tim nekdo zkusenoti ? Budu rad za jakekoliv doporuceni na odzkouseny software ktery by vyresil tisk z tohoto programu.[/QUOTE]

Dosprint bez problému, zejména účetnictví a sklady. Pak je něco pod PC-FAND. To jsem také viděl v činnosri a vše OK. Někde mám návod na DOSPRINT. Jestli chceš mám pohledat. Je na instalačním CD :-)
pas!k (3765)|25.8.2008 13:27
No oni z ato chteji 400 jde mi jen o to abych to nekoupil a zjistil ze je to k nicemu .. Takze rikas ze dosprint v poho jo?
astec (1823)|25.8.2008 18:20
[QUOTE=pas!k;155241]No oni z ato chteji 400 jde mi jen o to abych to nekoupil a zjistil ze je to k nicemu .. Takze rikas ze dosprint v poho jo?[/QUOTE]

u mně ano a bez problémů.... ale když takk se dá přece sehnat někde číslo na zkoušku...
Challenger_ii (192)|25.8.2008 18:44
Zdravím!
A že by se s mrknul na podporu výrobce svého SW? Jestli máš legální soft, pak tě bude zajímat i tato informace:
http://www.clexpert.cz/kalkul/dosprint.aspx