reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Laboratoř 25.08.2008: 12cm Yate Loon Electronics D12SM-12

-HoNY- (557)|26.8.2008 08:49
Otázka zněla takto: O jaký ventilátor se jedná? Je třeba uvést výrobce, modelové označení a rozměr.

Jednalo se o: 12cm ventilátor Yate Loon Electronics D12SM-12 (používaný například ve zdrojích Chieftec Green Angel)

Seznam úspěšných řešitelů, kteří dnes získali ocenění:

matyyy, cool.user, Millisx, Pavel Boček, grapherX, adolfik, masakr_cz, IXOXI, Smeli, Kachna69, r34ktor, Withman, alkaba

Nekompletní odpovědi jsem bohužel nemohl uznat, ti kdo odpověděli D12SH-12 nemusí být smutní, protože jejich píle byla oceněna reputačními body.

Úspěšným řešitelům gratuluji a všem ostatním přeji hodně štěstí příští pondělí u další hádanky. :thumb
800pix-cenzura.JPG 800pix-bez cenzury.JPG
Pavel Boček (4169)|26.8.2008 09:16
Příště bys mohl dávat RB všem, kdo už mají zlato...další ocenění nedostanou, diamanty ani platina nebudou

Hehe, ale zajímavá hádanka...příště by mohla být nějaká paměť, ať si užijeme trochu srandy při hledání :D
Jajator (38)|26.8.2008 09:16
jej :) sem typoval D12SH-12 :) jedno pismenko a rozdil 1650/2200 RPM :) ale kdybych nemel stejny ventilator v blede modrem na stole, tak bych nevedel ani vyrobce .)


btw v newsce mate spatny link do fora
grapherX (888)|26.8.2008 09:24
Pěkná hádanka. Hledal jsem ji asi 20minut. Všude jsem našel ,že je ve zdroji Chieftec Green Angel, ale nikde nebylo jak se jmenuje ventilátor. Až nakonec jsem to našel na nějakým německým serveru.
Millisx (131)|26.8.2008 09:33
No já jsem si po desíti minutách hledání uvědomil přítomnost mřížky a teprve se zaměřil na zdroj:D. Pak už to šlo samo, jen to moc nešlo ověřit na více serverech, rozebraný jsem ho našel taky u němců ;)
Wlcek (379)|26.8.2008 09:37
Vyrobce nebyl problem, tu na SHW byl už jednou testovany zdroj Chieftec a tam byl napsny, ale konkretni model... :-)
B!OH@zArd (58)|26.8.2008 09:43
Zdar lidi :) Docela to slo taky jsem dal ze se pouziva ve zdrojich Chieftec Green Angel, nemel sem cas hledat jaky je to vetrak nebo od koho, skoda :) musel sem bezet z prace prohlidout novy pronajem :D a ted se rozhodni pronajem nebo hadanka? bylo to tezky ale vyhral pronajem :D
Kachna69 (110)|26.8.2008 22:53
vygoogloval jsem si ze to je v green angel a pak mi tak vypomohli nemci:-D konecne hadanka ktera me opravdu bavila:-) jen tak dal...
faugusztin (453)|26.8.2008 23:37
Ja som na to isiel zle, uz z prveho pohladu mi bolo jasne ze ide o Nexus alebo Yate Loon (OEM vyrobca Nexusu). Nexus nema ziadne zelene modely, takze to musel byt Yate Loon, ktory robi OEM aj inym, napriklad modre ventilatory do Blue Storm-u :


Jedine, co mi nebolo jasne bol teda konkretny model zo zoznamu, bohuzial som vybral zly (preklikal som asi 15 ci 20 strat na google images s vyhladavanim "green yate loon"). Ale aspon -HoNY- dal rep. body, aj ked nemusel.