reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell Studio 17 - zkušenosti

Elis.jane (18)|28.8.2008 10:46
Rozhodla jsem se koupit notebook a hodně se mi líbí Dell Inspiron, ale bohužel s konfigurací, kterou bych si přála (3GB ram, 250 HDD atd.) je malinko dražší, takže jsem se podívala na studio 17. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Zajímá mne kvalita materiálu, klouby atd., případně další zkušenosti pokud ho už někdo máte.

Kupovala bych ho zde
http://www.electroworld.cz/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/store-electroworldCZ-Site/cs_CZ/-/CZK/El_DisplayProductInformation-Start;pgid=_R.z6oZKTSpSR0EjRWFBwx1z0000WVTZrsOO?ProductID=eGjD4QFHppkAAAEbKO9rCGlf&CatalogCategoryID=

Díky moc
Nepi (26)|28.8.2008 14:43
S notebooky studio 17 zkušenosti nemám, ale znám poměrně dobře lattitude a inspirony. Podle recenze co jsem četl je zpracování stejně kvalitní jako u ostatních notebooků dell, takže co se materiálu atd. týká by problém být neměl. Navíc by k tomu teoreticky měla být i 2 roky záruka NBD ( podle dell stránek ), což je prakticky to nejlepší co dneska můžeš dostat - na to se ale radši zeptej, jestli k tomu opravdu je. Na tom shopu to nikde nevidím.

Takže - pokud chceš opravdu takto velký notebook, líbí se ti vzhledově a vyhovuje ti HW konfigurace, tak je to za tuhle cenu dobrý kousek a to i kdyby k němu nebyla ta NBD záruka.
Withman (1337)|28.8.2008 19:54
Studio je uplně nová verze NTB, takže ti nikdo neřekne, jak je kvalitní. Samozřejmě je to DELL, takže kvalita sama o sobě.

Jen hrubě nedoporučuji kupovat NTB v márketu, Elektroworldu apod., tam tomu absolutně nikdo nerozumí...:stupid
Nepi (26)|28.8.2008 20:59
To máš sice pravdu, ale nemůžou na tom nic pokazit. Je to dell notebook a ne nějaký tesco comp kdo ví od koho. Záruku/servis stejně bude řešit dell - respektive kapsch/getronics jako jejich servisní partner pro ČR. Takže zrovna v tomto případě by to nemuselo vadit. Sice ti tam neporadí, ale ty od nich rady nepotřebuješ - jdeš přeci kupovat s tím, že přesně víš co chceš.
Prochy_ (131)|28.8.2008 23:08
nepi docela se mylis... DELL koupeny v electroworldu nema NBD zaruku ale pouze obycejnou zaruku, ze jim to zaneses do EW a oni to daj do servisu a maj mesic na to ti to spravit... zakaznik s dellem neprijde do kontaktu vubec => nikdy nekupovat DELL a zadny jiny ntb v EW!!!

spis to kup nekde v e-shopu jako czc.cz, alza.cz, mironet.cz a podobne
Nepi (26)|29.8.2008 08:12
Psal jsem, že nevím jestli k tomu nbd v electroworldu je. Pokud k tomu nedávají dell záruky tak je to samozřejmě na prd. V electroworldu nenakupuju, takže nevím.
CZC nemá sice přímo ten, který nabízí electroworld, ale má jiné cca o 5 tisíc dražší a podle popisu by to mělo být i s nbd na 3 roky - radši bych to ale taky před nákupem ověřil ( ve specifikaci záruku nemají, pouze v popisu ). Těch 5k rozdíl by měla být cca cena té záruky.
Prochy_ (131)|29.8.2008 08:35
urcite je to NBD 3 roky
Elis.jane (18)|30.8.2008 21:41
Takže díky moc, EW opravdu poskytuje pouze obyč. záruku na dva roky a NTB se musí zanést k nim a oni ho do 30 dnů opraví. Nicméně jsem si i přesto ten NTB koupila.

Klávesnice je fakt bomba, numerická klávesnice, insert, delete .. :) NTB má také 5 USB portů,čtečku karet a štěrbinovou mechaniku, což mne nemile překvapilo, nehledě na to, že ji vidím poprvé v životě a zatím jsem k tomu nepojala plnou důvěru,taková zvláštní pocit, že to CD z toho už nedostanu ven.. no co se dá dělat, nic není dokonalé.

Bohužel tu jsou předinstalované Visty Home Premium plné hrozných blbůstek a animací, částečně se mi to už naštěstí podařilo povypínat... Ještě jsem neodvykla XPčkám. Ale musím říct, že po vzhledové stránce jsou Visty pěkně vyřešené :))

NTB je docela těžký, ale co bych po 17 chtěla, a víko se uprostřed dost prohýbá. Jinak jsem spokojená,nejvíc asi s tou klávesnicí - nepotřebuji externí, což ušetří hodně místa :)) Displej je lepší, než jsem čekala, jen na můj vkus trochu moc svítí. Designově je NTB pěkně udělaný, ukazatele (wifi atd.) jsou bíle podsvíceny. Takže celkově jsem velmi spokojena, jen jsem ještě nenašla odvahu dát CD do té mechaniky .. :D
Prochy_ (131)|31.8.2008 08:38
na to nejde rict nic jinyho, nez ze si blba zes to koupila v EW, protoze dell bez NBD se rovna nejakymu asusu, proste ztraci na kvalite... delly jsou dost poruchovy, ale zachranuje to ta NBD, bohuzel v tvem pripade ne, tak se modli at ti jde vsechno jak ma... jinak bude NTB vic v EW nez u tebe...
Nepi (26)|31.8.2008 10:16
Neřekl bych, že delly jsou nějak extrémě poruchové. Vše záleží na uživateli, jak se k notebooku chová. To, že bez té záruky notes ztrácí na kvalitě, je blbost. Pořád je kvalitativně někde úplně jinde než většina ostatních výrobců. Samozřejmě nbd záruka je jeden z hlavních důvodů, proč se delly kupují - možná by šlo si ji u dellu dokoupit?
Elis.jane (18)|31.8.2008 21:24
Podle oficiálních stránek je NBD záruka pouze k těmto typům: Optiplex, Precision, Latitude a Dimension. Zkusím jim ale ještě napsat jak přesně to je a jak dlouho u nich záruka platí. u EW mám klasicky dva roky a na dellu mám jen jeden rok - jejich základní záruku,která se počítá ode dne, kdy NTB odeslali, tak uvidím, co mi odpoví. ;-)
Nepi (26)|31.8.2008 22:15
NBD je možné na všechny zařízení Dell ( možná až na pár vyjímek ). Ony Dell stránky nepatří zrovna k nejlíp udržovaným, takže ne všemu co tam najdeš se dá věřit :) Nejlepší je se jich vždycky zeptat.
wthulmann (238)|3.9.2008 22:32
[QUOTE=Elis.jane;157379]Podle oficiálních stránek je NBD záruka pouze k těmto typům: Optiplex, Precision, Latitude a Dimension. Zkusím jim ale ještě napsat jak přesně to je a jak dlouho u nich záruka platí. u EW mám klasicky dva roky a na dellu mám jen jeden rok - jejich základní záruku,která se počítá ode dne, kdy NTB odeslali, tak uvidím, co mi odpoví. ;-)[/QUOTE]

uplne nejlepsi je spustit si support center na delu, zadat service tag (na stitku zepsoda notebooku) a ono si to samo najde, jaky zavazky k tomu dell ma. Kdyz tam bude NBD, tak reklamace resit u dellu, jinak U EW
Cody1 (4)|28.9.2008 16:30
[QUOTE=wthulmann;158447]uplne nejlepsi je spustit si support center na delu, zadat service tag (na stitku zepsoda notebooku) a ono si to samo najde, jaky zavazky k tomu dell ma. Kdyz tam bude NBD, tak reklamace resit u dellu, jinak U EW[/QUOTE]

Kdyz napises na supportu jakykoli servis tag z NB, ktery je vystaven v EW, tak ti to vypise normalne NBD do X.Y.20XX
ale vzhledem k tomuto: http://notebook.cz/clanky/kratke-zpravy/2008/0527-notebooky-dell
a k tomu co ti reknou v EW, bych se moc na NBD u NB z EW nespolehal :( Maji sice lakavou cenu, ale.... pokud se ti s NB nic nestane, tak to je super koupe. V pripade, ze narazis na spatny kus? To bude nocni mura.:thumbdown