Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: _vasek_Genius02

Pravidelný diskutér Avatar uživatele _vasek
    Registrace
    Jan 2008

Tak jste se dočkali odemě taky něčeho jiného, než koláže . Celé kreslené ( bohužel myší => tablet by se hodil ). Mno doufám že se vám to líbí a také doufám že všichni pochopí. cca za 4 h.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: genius.jpg 
Zobrazení: 561 
Velikost: 348.3 KB 
ID: 6524  
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Michal Koláček
    Registrace
    Jul 2008

Zdravím,
    díval jsem se na všechny uploady v této sekci a k tomuhle se musím krátce vyjádřit. Respektive chci ocenit autorovu preciznost (stínování) a netradiční řešení! Mě osobně se to líbí (odzkoušeno i na ploše), i když pár výhrad by bylo (logo SHW => menší a méně výrazné, tvář osoby => zdá se mi nafouklá). To je můj osobní bezvýznamný názor :-)

Docela by mě zajímal postup a zvláště technika, kterou se docílilo tak přesného (ostrého) vzhledu těch květinek a větviček u toho polínka. Vše ostatní je "mázlé".

Celkově velmi zdařilé dílo, jež určitě nějakou tu hodinu zabralo a pevně věřím, že se bude líbit.

S pozdravem,
    M.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

...respekt, podle mě zatím nejlepší návrh, který trumfne i náročné použití 3D modelů u některých velmi dobrých wallpaperů.

Registrace
    Jan 2008

Mnohokrát děkuji . Sám jsem rád, že se mi to povedlo.
    Technika - myš + já + Photoshop CS2. Vrstvy, štětec, guma to je vše co jsem použil.

Ostrá měla být původně celá scéna, jenže to zabere hrozně času ( teprve s tímhle kreslením začínám, tak proto ). Jinak větvičky atd.. viz přiložený soubor. Na celou scénu použito cca 106 vrstev ( nepodstatné ale jen tak pro představu ). Když poskládáme všechny na sebe, vznikne tenhle obrázek.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: rozkres.png 
Zobrazení: 165 
Velikost: 38.1 KB 
ID: 6539  

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Moc fajn prácička - zlaté české ručičky

Měl bych jednu výtku - správně by měly od všeho vést dlouhý stíny směrem od ohně, hlavně na těle je to do očí bijící, ale i kameny by měly mít mnohem delší stíny

... a jednu ideu - chtělo by to trošku oživit ... třeba nějaký kontury stromů (lesa, chatrče) na pozadí, hvězdičky na oblohu (ale decentně) atd.

Ve vrstvách si mě těžce předběhl, já mám zatím jen 29

Edit: Aha, ono je to v uploadu, tady už se to asi měnit nemůže, že?

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

RESPEKT! Vasek zase uraduje, drzim palce at tentokrat vyhrajes, tohle dilko ma podle me velkou sanci

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    ... a jednu ideu - chtělo by to trošku oživit ... třeba nějaký kontury stromů (lesa, chatrče) na pozadí, hvězdičky na oblohu (ale decentně) atd.

Edit: Aha, ono je to v uploadu, tady už se to asi měnit nemůže, že?
    Se stíny máš pravdu ( ups.. ), bral jsem to totiž tak nějak aby to esteticky vypadalo, tak jsem to nějak oželel .

Oživení - 1) už se mi kouřilo z věčného klikání z myši 2) už se mi do toho nechtělo 3) chtěl jsem to jednoduché

Mno už to nepředělám a to jsem tam zahlídnul jednu chybku , kteru jsem opravdu neplánoval.

Díky za podporu! ICE_D
    Naposledy upraveno uživatelem _vasek: 29-08-2008 v 00:38 Důvod: Re: ice_d

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

popri tej zaplave kolazi je prijemne vidiet vlastne autorske dielo....si jeden z mala, co by si ten tablet zasluzil a dokazal ho vyuzit

Registrace
    Jan 2008

Díky . Jj tablet by se hodil a moc, myší se takhle kreslí dost nepohodlně nehledě na její životnost

Registrace
    Jan 2008

Takže tohle vlastně můžu rovnou poslat do dalšího kola .. Pravěk .. Smí se to, podle pravidel?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od _vasek Zobrazit příspěvek
    Takže tohle vlastně můžu rovnou poslat do dalšího kola .. Pravěk .. Smí se to, podle pravidel?
    Téma aktuálního kola je ale Středověk .

Registrace
    Jan 2008

Aha mno jo no .. tak teda nic