reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

_vasek_Genius02

_vasek (138)|28.8.2008 13:13
Tak jste se dočkali odemě taky něčeho jiného, než koláže :). Celé kreslené ( bohužel myší => tablet by se hodil ;) ). Mno doufám že se vám to líbí a také doufám že všichni pochopí. cca za 4 h.
genius.jpg
Michal Koláček (120)|28.8.2008 19:29
Zdravím,
díval jsem se na všechny uploady v této sekci a k tomuhle se musím krátce vyjádřit. Respektive chci ocenit autorovu preciznost (stínování) a netradiční řešení! Mě osobně se to líbí (odzkoušeno i na ploše), i když pár výhrad by bylo (logo SHW => menší a méně výrazné, tvář osoby => zdá se mi nafouklá). To je můj osobní bezvýznamný názor :-)

Docela by mě zajímal postup a zvláště technika, kterou se docílilo tak přesného (ostrého) vzhledu těch květinek a větviček u toho polínka. Vše ostatní je "mázlé".

Celkově velmi zdařilé dílo, jež určitě nějakou tu hodinu zabralo a pevně věřím, že se bude líbit.

S pozdravem,
M.
Michal Učeň (14)|28.8.2008 20:30
...respekt, podle mě zatím nejlepší návrh, který trumfne i náročné použití 3D modelů u některých velmi dobrých wallpaperů.
_vasek (138)|28.8.2008 22:15
Mnohokrát děkuji :). Sám jsem rád, že se mi to povedlo.
Technika - myš + já + Photoshop CS2. Vrstvy, štětec, guma to je vše co jsem použil.

Ostrá měla být původně celá scéna, jenže to zabere hrozně času ( teprve s tímhle kreslením začínám, tak proto ;) ). Jinak větvičky atd.. viz přiložený soubor. Na celou scénu použito cca 106 vrstev ( nepodstatné :D ale jen tak pro představu ). Když poskládáme všechny na sebe, vznikne tenhle obrázek.
rozkres.png
czhunter (775)|28.8.2008 23:26
Moc fajn prácička - zlaté české ručičky :)

Měl bych jednu výtku - správně by měly od všeho vést dlouhý stíny směrem od ohně, hlavně na těle je to do očí bijící, ale i kameny by měly mít mnohem delší stíny

... a jednu ideu - chtělo by to trošku oživit ... třeba nějaký kontury stromů (lesa, chatrče) na pozadí, hvězdičky na oblohu (ale decentně) atd.

Ve vrstvách si mě těžce předběhl, já mám zatím jen 29 :D

Edit: Aha, ono je to v uploadu, tady už se to asi měnit nemůže, že?
ICE_D (2754)|28.8.2008 23:38
RESPEKT! Vasek zase uraduje, drzim palce at tentokrat vyhrajes, tohle dilko ma podle me velkou sanci ;)
_vasek (138)|29.8.2008 00:18
[QUOTE=czhunter;156389]
... a jednu ideu - chtělo by to trošku oživit ... třeba nějaký kontury stromů (lesa, chatrče) na pozadí, hvězdičky na oblohu (ale decentně) atd.

Edit: Aha, ono je to v uploadu, tady už se to asi měnit nemůže, že?[/QUOTE]

Se stíny máš pravdu ( ups.. ), bral jsem to totiž tak nějak aby to esteticky vypadalo, tak jsem to nějak oželel ;).

Oživení - 1) už se mi kouřilo z věčného klikání z myši 2) už se mi do toho nechtělo 3) chtěl jsem to jednoduché :)

Mno už to nepředělám a to jsem tam zahlídnul jednu chybku :(, kteru jsem opravdu neplánoval.

Díky za podporu! ICE_D ;)
chesterfield (163)|31.8.2008 21:41
popri tej zaplave kolazi je prijemne vidiet vlastne autorske dielo....si jeden z mala, co by si ten tablet zasluzil a dokazal ho vyuzit
_vasek (138)|4.9.2008 09:42
Díky :). Jj tablet by se hodil a moc, myší se takhle kreslí dost nepohodlně nehledě na její životnost ;)
_vasek (138)|6.9.2008 18:54
Takže tohle vlastně můžu rovnou poslat do dalšího kola .. Pravěk .. Smí se to, podle pravidel?
Karel Polívka (1485)|6.9.2008 19:07
[QUOTE=_vasek;159025]Takže tohle vlastně můžu rovnou poslat do dalšího kola .. Pravěk .. Smí se to, podle pravidel?[/QUOTE]
Téma aktuálního kola je ale Středověk :p.
_vasek (138)|6.9.2008 19:41
Aha :D mno jo no .. tak teda nic