reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Win XP MCE a Antivir XP 2008

aschrak (59)|28.8.2008 16:30
Mam problem s touhle podivnou veci ktera si rika antivir xp 2008,nevim jak se to ke me dostalo,pravdepodobne aktualizaci windowsu a ted se ty podivny veci nemuzu zbavit. Mam Avast antivirus pro 4,8 a ten mi ted hlasi cca 3000 viru. Potreboval bych vedet jak se ty veci zbavim. Nemohu preinstalovat win protoze nemam recovery windowsu,ktere mi nedodali k pocitaci,a z jine zalohy windowsu to nemohu preinstalovat protoze Jeto pocitac Acer a kdyz to chci preinstalovat tak mi to asi po 5min hodi blue screen. Diki za pomoc.
pas!k (3765)|28.8.2008 16:39
Je to spyware

Stahni si spywareterminator (ke stazeni i zde v sekci download) a zkus to tim aspon castecne vycistit. Jinak doporucuji odinstalovat avast a stahnout si 30 deni verzi nodu a tim to projet ..
aschrak (59)|28.8.2008 16:43
Ok diki. Vyskousim
pas!k (3765)|28.8.2008 16:44
Takz by se ti mohl hodit combofix .. jinak forum ktere se primo zabyva likvidaci haveti najdes zde .. http://www.viry.cz/forum/ tam bys mohl take najit nejaky navod jak to odparat ze systemu
Challenger_ii (192)|28.8.2008 16:54
[QUOTE=aschrak;156254]Mam problem s touhle podivnou veci ktera si rika antivir xp 2008,nevim jak se to ke me dostalo,pravdepodobne aktualizaci windowsu a ted se ty podivny veci nemuzu zbavit. Mam Avast antivirus pro 4,8 a ten mi ted hlasi cca 3000 viru. Potreboval bych vedet jak se ty veci zbavim. Nemohu preinstalovat win protoze nemam recovery windowsu,ktere mi nedodali k pocitaci,a z jine zalohy windowsu to nemohu preinstalovat protoze Jeto pocitac Acer a kdyz to chci preinstalovat tak mi to asi po 5min hodi blue screen. Diki za pomoc.[/QUOTE]

Recovery tam je. Je ve skrytém oddílu disku a spouští se horkou klávesou před POSTem nebo z BIOSu.
S tím tzv. antivirem budeš mít problém. Je to veš, vyzkoušej remover z těchto stránek. Je tam i popis jak na to, pokud umíš anglicky, nebude to problém.
http://www.removeonline.com/remove-antivirus-xp-2008-antivirusxp2008-removal-instructions/
aschrak (59)|28.8.2008 20:18
a kterou horkou klavesou se pousti,protoze v biosu jsem reocovery nenasel.