Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Win XP MCE a Antivir XP 2008

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mam problem s touhle podivnou veci ktera si rika antivir xp 2008,nevim jak se to ke me dostalo,pravdepodobne aktualizaci windowsu a ted se ty podivny veci nemuzu zbavit. Mam Avast antivirus pro 4,8 a ten mi ted hlasi cca 3000 viru. Potreboval bych vedet jak se ty veci zbavim. Nemohu preinstalovat win protoze nemam recovery windowsu,ktere mi nedodali k pocitaci,a z jine zalohy windowsu to nemohu preinstalovat protoze Jeto pocitac Acer a kdyz to chci preinstalovat tak mi to asi po 5min hodi blue screen. Diki za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Je to spyware

Stahni si spywareterminator (ke stazeni i zde v sekci download) a zkus to tim aspon castecne vycistit. Jinak doporucuji odinstalovat avast a stahnout si 30 deni verzi nodu a tim to projet ..

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Ok diki. Vyskousim

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Takz by se ti mohl hodit combofix .. jinak forum ktere se primo zabyva likvidaci haveti najdes zde .. http://www.viry.cz/forum/ tam bys mohl take najit nejaky navod jak to odparat ze systemu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od aschrak Zobrazit příspěvek
    Mam problem s touhle podivnou veci ktera si rika antivir xp 2008,nevim jak se to ke me dostalo,pravdepodobne aktualizaci windowsu a ted se ty podivny veci nemuzu zbavit. Mam Avast antivirus pro 4,8 a ten mi ted hlasi cca 3000 viru. Potreboval bych vedet jak se ty veci zbavim. Nemohu preinstalovat win protoze nemam recovery windowsu,ktere mi nedodali k pocitaci,a z jine zalohy windowsu to nemohu preinstalovat protoze Jeto pocitac Acer a kdyz to chci preinstalovat tak mi to asi po 5min hodi blue screen. Diki za pomoc.
    Recovery tam je. Je ve skrytém oddílu disku a spouští se horkou klávesou před POSTem nebo z BIOSu.
    S tím tzv. antivirem budeš mít problém. Je to veš, vyzkoušej remover z těchto stránek. Je tam i popis jak na to, pokud umíš anglicky, nebude to problém.
    http://www.removeonline.com/remove-a...-instructions/

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

a kterou horkou klavesou se pousti,protoze v biosu jsem reocovery nenasel.

Podobná témata

1. Jaký antivir?
    Od iLianik v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 20-05-2011, 10:49
  2. Antiviry: Doporučíte antivir?
    Od karamazin v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 25-03-2010, 19:24
  3. Antiviry: antivir
    Od sapin II v sekci Antiviry a bezpečnost