reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sledujete sport a situaci kolem něho ve svém městě?

-HoNY- (557)|29.8.2008 12:51
V loňském roce jsem jako fanoušek odchodil a objezdil přes padesát hokejových zápasů Komety. Docela mě šokovalo, v jakých podmínkách se v některých městech sportuje. Na jedné straně populistické sliby politiků a na druhé loby různých rádoby sponzorů a sportovních organizací.

Začínám z toho být v posledních dnech velmi znechucen. Například u nás doma v Brně je potenciál na nejvyšší soutěže ve všech populárních sportech.

Docela trefně to vystihuje následující článek: http://brnensky.denik.cz/publicistika/nejde-o-bufet-problem-je-jinde20080829.html
johny__g (6387)|2.9.2008 20:28
Koukám že sport tu moc lidí asi nepěstuje :notsure

Přiznám se že fotbal a hokej mě moc nebere, co mně ale na Brně vadí je katastrofální situace co se týče bazénů. Hlavně to jak dopadl bazén za Lužánkami - pokud to bude pokračovat jako teď, za chvíli se rozpadne (mám celkem spolehlivé informace "ze zákulisí", takže vím o čem mluvím). Široko daleko jediná padesátka s 5 m hloubky. Myslím že na tak velké město (vesnici se šalinama? :D) je počet fungujících bazénů celkem zoufalý.
-HoNY- (557)|3.9.2008 00:09
[quote=johny__g;158058]...co mně ale na Brně vadí je katastrofální situace co se týče bazénů. Hlavně to jak dopadl bazén za Lužánkami - pokud to bude pokračovat jako teď, za chvíli se rozpadne (mám celkem spolehlivé informace "ze zákulisí", takže vím o čem mluvím). Široko daleko jediná padesátka s 5 m hloubky. Myslím že na tak velké město (vesnici se šalinama? :D) je počet fungujících bazénů celkem zoufalý.[/quote]
Jo i taková Riviéra je na tom celkem špatně...