reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?

Karel Polívka (1485)|29.8.2008 18:24
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?

Jelikož jsme se opět začali více věnovat tématice grafických karet formou odborných článků (a brzy i testů), zajímá nás, jaký máte k počítačovým hrám vlastně postoj. Jste náruživým hráčem, kterému žádná pořádná gamesa nemůže uniknout? Hrajete pravidelně? Jsou pro vás hry relaxací, sportem nebo životem? Ať už je Váš postoj jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
HiLow (1000)|29.8.2008 18:37
Hry hraji minimalne, max. tak odreagovacky jako TrackMania, NFS (hodinu jednou za 14 dni). A obcas klasiku Diablo II. Ale na to uz jsem pul roku nechytil.
Pavel Boček (4169)|29.8.2008 18:38
Bohužel už moc ani ne...těšil jsem se na herní prázdniny, ale protože nebylo na čem, tak byly spíš pracovní :hmm
Smeli (2302)|29.8.2008 18:43
Počítačové hry hraju pravidelně, dalo by se říct, že vyplňují čas, který nemám jak jinak trávit. Sice jsem od denního hraní upustil a věnuju se i dalším věcem, ale byl bych raději, kdyby hraní ubylo a "jiných věcí" přibylo :)

A můj postoj ke hraní - jak někteří "hloupě zarytí" uživatelé tvrdí, že hry jsou špatné, že děcka mají běhat venku, jak hry podporují tvorbu kriminálních živlů a podobně - no, já většinou postávám na té druhé straně - samozřejmě, děti by se měli věnovat sportům, chodit do přírody, ale je jistá mez a raději, až jednou budu mít vlastní ratolesti, bych byl, kdyby pařili na PC než se stýkali s nějakou bandou, co akorát venku vyhuluje, fetí nebo taguje. Pokud jde o násilnost - ta tu byla, je a bude, ale není ve hrách, ale v lidech. Člověk, který kvůli hraní GTA IV někoho zabije podle mě není zkažený hrou, ale duševně narušený a kdyby to nespustila hra, spustí to něco jiného. Zlo je v lidech, ne hrách. Navíc si myslím, že některé hry mohou být spíše prospěšné, člověk se v nich může naučit vnímat věci trochu jinak, stimulují kreativitu a někdy se na nich člověk i pěkně "vyřádí" :)
Kachna69 (110)|29.8.2008 18:48
Pocitacove hry hraju docela casto,ani mi moc nezalezi na zamereni mam rad FPS,RPG,zavodni i strategie...zalezi mi predevsim na tom aby me to bavilo:) a abych se dokazal odreagovat..hraju temer kazdy den..obcas nakou SP ale predevsim MP a to hlavne Wolfenstein ET...na kterym tak nejak ujizdim u asi tri roky a stale me bavi ... dnes uz takovy MP nejsou,snad krome CoD...toho vzdy parime s kamosema na lankach...na hry mam pozitivni nazor i kdyz me posledni dobou stve ze do vsech zanru "cpou" sci-fi a horor...ja nehraju abych se bal ale naopak uklidnil ;) a taky nektery hry hrozne "zerou" cas:-/...tot muj nazor:)
ICE_D (2754)|29.8.2008 19:23
Trackmania byla muj zivot - kazdej den, ve svetovy dvacitce, samej CW... Ale ted jak je hezky venku, tak radsi jezdim venku v realu.
Hry mam rad, postavil jse sestavu, abych si mohl zahrat, kdyz se nudim, tak si dam neco jako Assassin Creed, NFS, GRID, GTA-SA, NBA, atd.
------------------------------
Hry mam rad, ale nejsou mym zivotem, vybiram si co si zahraju, pac muj cas je drahej ;)
Maximus12 (763)|29.8.2008 19:27
Tak dnes jsou pro mě hry jen realax a někdy zkrácení dlouhé chvíle, ale hlavně ten relax. Dřív jsem mohl bejt "náruživej pařan" ale to vše časem odeznělo, když přišli povinnosti a jiné zájmy. Teď už jen pár vyvolených her, pár podařených herních serii pařim....
Encore1106 (424)|29.8.2008 19:54
Hry už nehraju, aspoň ne tak, jak jsme hrál cca rok zpátky.
Čas od času CS 1.6, Tremulous.. Nějak v květnu mě chytlo CoD4, hrál jsem ho asi 4 dny (4-6 hodin denně), dohrál a od té doby párkrát CSko a trochu častějc Tremulous. Za tenhle měsíc jsem hrál dohromady asi tak 4 hodiny Tremulous a půl hoďky CSko, protože na to prostě nebyl čas... Buďto jsem byl v práci, pak s kámošema venku, nebo celej den venku, nebo týden u kámošky na chatě... Nějak mě už nebaví být celej den doma, navíc u PC a když se pak kouknu zpátky, tak zjistim, že to byl den z kterýho nic nemám, max mě bolej oči..

Až zase začne škola, možná budu hrát častějc, na odreagování, nebo když prostě bude málo času nato jít ven a škola poleze krkem..

Edit: Před cvhílí jsem přišel z práce, umeju se a jdu zase ven...
r34ktor (7477)|29.8.2008 20:02
Občas. Spíš se vracím ke starým kouskům.
Fraternit (0)|29.8.2008 20:16
Hry mám strašně rád, ale už u nich netrávím tolik času co předtím, protože mám více zájmů a hlavně školu, ale hry jsou pro mě skvělé odreagování hlavně při hraní po síti. I když už moc nehraju, tak když vidím na internetu obrázky například z Crysis v DX10 nebo nějaký připravovaných her jako třeba Far Cry 2, tak mám stále chuť dát všechny úspory za nějakou mašinu, 24" monitor a pařit co to dá. Určitě sem se nedostal do stádia, kdybych tvrdil že jsou hry ztráta času nebo tak. Myslím že taková ta euforie když výjde nějaká opravdová pecka a já si říkám "tohle musím mít" mě jen tak neopustí. Asi jsem do her fanda, když má někdo rád hardware, taky by dal všechny prachy za 790i, Tri-sli, DDR3 a Quad Extreme...někdo by mu mohl říct, že jsou to vyhozené peníze, ale to je jako by vám někdo řekl že je zbytečné hrát Crysis když máte FarCry...snad mě chápete...a když ne, tak co už....čauec
Magnatt (145)|29.8.2008 21:01
Také jsem náruživým hráčem. Ale záleží na podmínkách, Zatím také trpím nedostatečným výkonem a bohužel v rámcí VŠ také i časem. Kupuji nové železo, takže se těším na nové tituly, uvažuji i o placeném MMORPG (Warhammer a SGW), každopádně mě po semestrálním projektu čeká bakalářka, takže se musím krotit :( , protože když mě nějaá hra dostane, tak se člověk těžko soustředí na jiné věci, vlastně jedinou věcí, která mě dokáže spolehlivě odtrhnout jsou tréninky bojových umění, disciplína musí být :) .
xmarek (1676)|29.8.2008 21:32
Hry nehraji. Jednu dobu jsem hrál občas Diablo II a nějaké ty vykopávky z let minulých, ale poslední dobu už jsem tak pohlcen prací, že už nemám na rozčilování se :D u her ani energii.

To v žádném případě neznamená, že jsem nakloněn názorům, že děti by měly místo hraní běhat po venku, věnovat se sportům apod. Nemyslím si, že kličkovaní mezi auty dětem přináší něco pozitivního. Držím se názoru jednoho známého: "Když se podívám na počítače dnes, chtěl bych být znovu dítětem". :D
Milan Šurkala (160)|29.8.2008 21:35
Kdysi jsem hrál více než dost (bohužel), dnes prakticky vůbec (tak 30 minut Diabla II týdně). Nemám na to čas a nemám ani chuť takto dále hloupě ztrácet čas.
hippouss (246)|29.8.2008 21:46
uz jen zporadicky... neni cas, ale dkyz si nakej najdu tak obcas wow a naky to kvalitni single RPG;)
balor (6)|29.8.2008 21:54
Já hraju opravdu jen vyjmečně. A když už hraju tak velmi staré hry. Heroes 3 a AGe of empire 2 jsou pro mě nejlepší ze všech. Občas si zahraju i nějakou střílečku když se chci vybít. Ale dohromady to nedá víc jak 5-8 hodin měsíčně. V dávných dobách to bejvalo 5-8 hodin denně. NOvý hry mi připadaj divný. Jestli už sem na to starej nebo čim to je, nevím. Přijde mi, že už tu všechno bylo. Hry jsou krásné ale nápad chybí. Hry už mě nedokáží tak v táhnout. Např když se mi dostal do ruky Gothic 2 na několik dní sem hodně omezil spánek abych mohl hrát. To se mi od té doby nestalo. Čas bych si i našel kdyby bylo co hrát.
robky (3195)|29.8.2008 22:07
Hry hrám veľmi rád, najmä FPS. Len toho času je v poslednej dobe pomenej, možno je to spôsobené týmto ročným obdobím. Takže som rád, ak sa k nim dostanem možno raz za týždeň, cca. 2-3 hodky.

Ale už sa teším na dlhé zimné večery, vytiahnem a oprášim Logitech Wingman Cordless, zapnem FlightSimulatorX a dobehnem čo som zameškal za celý rok. Samozrejme to občas prestriedam nejakou strieľačkou, kávou a cigaretkou ;)
AdyZz (11)|29.8.2008 22:49
Každý den, jelikož jsem měl teď prázdniny, a venku nejde být od rána do večera...;), takže hlavně FIFU08 online, a jinač ty multiplayerovky jako CS , CoD4, občas TMNF...A až buodu nějaké nové SP(Mafia 2, atd¨.) tak budu hrát i signly.A hraju do toho fotbal, takže spíš od 8 večera, do 1 do rána o prázkách :D
The_derava_bota (83)|29.8.2008 22:50
Počítačové hry hraju s mejma králíkama občas k večeru (nemusí být aní letní) a hra má tvrdý dopad, ta hra se jmenuje - ruská ruleta :D
grapherX (888)|29.8.2008 23:08
Hry hraju dost často. Většinou vždy pokud zrovna nedělám v photoshopu, nebo nelezu po internetu. Nejradši mám simulátory a závodní. Rád si ,ale i zahraju sportovní, a někdy akční... Strategie apod. nesnesu...
Figa (300)|30.8.2008 00:22
Takže na hru jsem nešáhl celé prázdniny, až na malé vyjímky jako třeba včera, kdy mi dorazil nový LeVeL. Za 1. nemám HW na to abych si nové hry užil a za 2. už nemám ani tolik času na hraní nebo spíše získaly nižší prioritu, než práce.
Vezir (120)|30.8.2008 01:09
Pro mě hry vždy byly, jsou a budou zajimavou alternativou pro ukrácení času, nebo když se potřebuji "dobít" a načerpat novou energii. Nicméně jakožto nadšenec do multimédií obecně musím říci, že už to "nežeru" tolik jako dříve. Svou vinu na tom má i fakt, že jsem jako malej strašně obdivoval různé redaktory co psali do časopisů, hrozně jsem chtěl být jako oni. No jak už to tak někdy náhoda naplánuje, když se moc chce tak se to občas i podaří, takže má práce je zároveň i mým koníčkem. Bohužel poslední dobou mám pocit, že to není něco co bych chtěl dělat celý zbytek života. Takže hry ano, ale většinou jen pracovně.
Frenkac (3)|30.8.2008 02:54
Už odmala jsem se strašně těšil z her. Pamatuju si luxusní hry jako Duke nukem apod. Dneska si hry taky moc rád zahraju a jsem jeden z těch náročnějších. Teď to budu muset omezit, čeká mě nová škola a k tomu hraju fotbal. Mezi mé oblíbené patří snad vše. Strategie, FPS, RPG ( hlavně online), simulátory. zkuste doporučit nějakou dobrou gamesku :-)
Jiziii (796)|30.8.2008 08:09
Já hraju hry většinou jen večer když sem doma a nemám co na práci. ale žádný nový hry nehraju vzhledem k mýmu kompu tak zustávám u svejch klasik jako NFS, HoMaM a Mafia hlavně že to stíhá compik :-)
Neregistrovaný (0)|30.8.2008 09:44
Hraju poměrně často,nejvíc mě bere asi Crysis,protože na velmi vysoké detaily to prostě nemá chybu,těším se na nové hry,jako Far cry2, CoD 5, nový Crysis,uvidíme,snad mě na to počítač ještě stačit bude.

Intel Duo E8400 3Ghz,Gigabyte GTX260,HDD samsung F750GB 32MB,DDR2 Corsair 2x1GB 1066Mhz,Windows Vista Ultimate 32bit.
Gianelle (20)|30.8.2008 09:46
Nikdy jsem nebyla moc zarytý "pařan", když už hraju, tak většinou nějaké co nejnablblejší logické hry a když je nouze nejvyšší, opráším nějakou starou klasiku ze série NFS nebo AoE - ale k tomu se jaksi dostávám čím dál míň
toyiik (0)|30.8.2008 10:26
...dřív to byl hlavní důvod mít počítač, dnes už v podstatě vůbec. Jen teď na konci léta jsem si udělal radost a na nové PC hodil "stařičký" Oblivion:-) 21"wide a maximální detaily, to je jako procházka jiným světem.
Jinak mi hry nevadí, jen je prostě fakt, že PC a hry tvoří skoro všechen volný čas hlavně u mladších ročníků a monitor u kterého by člověk doplnil zásobu vitamínu D ještě neudělali.
james008 (47)|30.8.2008 11:06
Tak kdysi jsem byl schopen hrat i tyden v kuse temer bez spanku
a jidla ..dopovany energy drinky :-)

Dnes pres tyden vubec... a pres vikend jen kdyz nezbyde zadna prace nebo kseft...
popr nemam neco jineho... takze v realu obvykle tak 1-4 hodky o vykendu a to povetsinou
veci na odreagovani .. nejcasteji si zapnu volant a jezdim jen tak zbuhdarma po ostrove
v TDU nebo vykostim par skaredych zlych nesympatickych protivniku v Crysis.....
berou me i veci jako Street Racing Syndicate, Juiced2 nebo upravene F1 od Ea s komunitnim patchem
se sezonou 08 a v nastaveni bez trakcni kontroly a pomocniku :-))..cizi mi nejsou ani
X3 nebo stary zabavny Revolt...nebo obcasne projeti posledni ze serie Warhammera
ktere sbiram..nyni tedy Soulstorm :-)

Jsou jiste vyjimky ktere hodlam aplikovat do zivota tak ze si udelam ksefty dopredu
a pak venuju o sobote i nedeli i cca 6h hrani.. jde prevazne o pro me srdecni veci
jako je serie NFS kdyz neco noveho vydaji...(vyjma poslednich Pro street ktere
jsem znechucene v pulce opustil protoze takovy shit jsem necekal a kdybych mel cas
tak budu tak drzy ze je budu otravovat s vracenim penez...)....tesim se tedy
na NFS Undercover ktery ma byt tim pomyslnym krokem zpet ke kvalite....
taktez me asi tezko mine milovana vec jako pokracovani Starcraftu nebo Falloutu,
a kdyby nekdo vydal pokracovani System shocku nebo projectu IGI tak
bych se vuebc nezlobil :-) V nejblizsi dobe se chystam
zkusit tak dobre kritizovany Mass Effect... nebo pokracovani Stalkera.....
Takze na hrani toho budu mit zatim celkem dost a vzhledem k minimu casu
ktery dnes do hrani investuju mi to bude i delsi dobu trvat nez to dojedu :-)
UrbiCZ (8)|30.8.2008 11:17
Koupil jsem si novou grafárnu, takže teď strávím u hraní her tak 2 hodiny denně. Mám rád RPG s pořádným příběhem a volností (gothic). Dřív jsem hrál i 7 hodin denně, ale už není čas, protože jsem začal dělat v 3dsMax....
cool.user (2822)|30.8.2008 11:28
[QUOTE=Frenkac;156806]zkuste doporučit nějakou dobrou gamesku :-)[/QUOTE]
Mass Effect. Jedna z mala her kterou sem za posledni rok vubec dohral a to hlavne kvuli skvelemu a chytlavemu pribehu kterej te nuti hrat dal a dal az do uplneho konce. Kdyz k tomu jeste pripoctu dobrou grafickou optimalizaci (na hw vzhledem ke grafice primerene narocna hra), naprosto famozni hudebni doprovod, je tohle pro me rozhodne hra roku.
decried (61)|30.8.2008 11:52
Za cias Play Station som za tym dokazal stravit cely den. Teraz na hry nemam moc naladu. Hravam len hry ktore naozaj stoja zato (HL2 + datadisky napriklad). World of Warcraft je dobry zabijak casu. V poslednej dobe si radsej pozriem dobry film.
OdMajkla (369)|30.8.2008 12:22
PC a hry. Myslím že tyto dvě věci nejdou do sebe oddělit. Momentálně hraji Mass Effect. Muj postoj ke hrám je takovej že raději nehrát než přijít o maximální nastavení grafiky. Myslím že hráč je poté ošizen o pravej zážitek ze hry. Nedá se říct že by hraní her bylo náplní mého života, ale když na to přijde dokážu sedět u PC - dosavadní muj rekord - 17 hodin v kuse.

Další oblíbené hry byly třeba Riddick : escape from butcher bay, či serie need for speed a momentálně také Race driver grid a zaklínač.

EDIT : GEAR OF WAR - mooooc dobrý :)
pancoo (125)|30.8.2008 12:42
Tak ja jsem dříve, ještě v dobách střední školy a maturity, hrával docela často i několik hodin denně a věnoval tomu celý svuj volný čas. Většinou se jednalo od COD 1 pak po čase přišla ještě COD2 a sem tam Trackmania a WoW. No ale ted už nějak jsme od toho upustil. K hrám mám obecně dobrý vztah ale nejsem nějaký ten vyhledávač nových titulu. Jen občas si něco seženu nebo se spíš vracím k dobrým starším hrám. Jinak ted už se tomu věnuju jen relaxačně a spíš jsem si našel nové záliby !
Neregistrovaný (0)|30.8.2008 18:54
Ahoj, no hry....i když jsem postarší ročník, tak pamatuji vývoj od Atari ( i ZX Spectrum) až po dnešek....no pokud budu upřímný...sic tenkrát grafika nikdy neoplývala gigantickou dokonalostí jako dnes, ale zase to mělo neskutečný náboj, hratelnost, atmosféru a myšlenku.....což se o nových hrách, za posledních XXX let říci moc nedá...jsou to vylepšené kopie, jiných kopií...ale základ...ten byl!
jano555 (126)|30.8.2008 19:19
Ja si vždy zahrám nejakú dobrú hru (čas sa na to nájde). Niekedy som hrával skoro všetko, čo sa mi dostalo pod ruku. Dnes si, už zahrám iba takú, ktorá má dobrú recenziu a hlavne grafickú stránku na úrovni. Lepšie sa hrá, ked sa je na čo pozerať.
HiLow (1000)|30.8.2008 20:01
[quote=Neregistrovaný;156976]Ahoj, no hry....i když jsem postarší ročník, tak pamatuji vývoj od Atari ( i ZX Spectrum) až po dnešek....no pokud budu upřímný...sic tenkrát grafika nikdy neoplývala gigantickou dokonalostí jako dnes, ale zase to mělo neskutečný náboj, hratelnost, atmosféru a myšlenku.....což se o nových hrách, za posledních XXX let říci moc nedá...jsou to vylepšené kopie, jiných kopií...ale základ...ten byl![/quote]

Jsem taky starsi rocnik, ktery vyrustal na ZX a Atari a musim ti dat za pravdu, ze tenkrat hry, i kdyz nemely dobrou grafiku, tak vtahly cloveka do deje tak, ze nemohl odejit. (Navic, to cekani pet minut na load, jestli se podari, nebo bude zase "load error" bylo fantasticke) Dnes je vse vicemene az na par vyjimek jen o grafice a pribeh a atmosfera utekla.
Btw: Pamatujete nekdo na "Fred"a ?
kolecko (65)|30.8.2008 21:14
Tatatatata a nekdy i mnohem vic.
Same FPS, na taky FarCry je vsade spusta levelov. GRAW a GRAW2, ... .
Galilleo (1)|30.8.2008 21:53
Hraju, ale jen příležitostně. Doma jen výjimečně, v práci občas něco rychlého (10-15min) na odreagování po obědě ;-)
3,14ranha (1)|31.8.2008 00:08
jsa hrám odrostlý a pracovně vytížený,
hraju (pár hodin týdně) už jen ty nejlepší z nejlepších:
SC, WCIII, DII, flashpoint-platinum, IL2... podle nálady
a občas ochutnám(demo) nějaké graficky pokročilé novinky
(mám menší úchylku - zkouším zapnout co nejvíc grafických efektů aby to jelo ještě v pro mě hratelných 10fps :-D) ,
ale určitě se těším na nové blizzardovky, falloutaIII a čekám na nějaká letadla která by se vyrovnala nepřekonatelnému,
ale poněkud zaostalému IL2 (který má navíc úplně xindlovský marketing datadisků)
Millisx (131)|31.8.2008 07:49
Já jsem na hrách vyrůstal, a to doslova. V podstatě všechno, co už zde někteří napsali se týká i mně, jen to sesumíruju.
Hrál jsem, už téměř nehraju. Když se však dívám na "některé tituly", rád bych hrál. Jenže důvod pro opak je prostý. Není čas. Už nestuduju a není mi 15 let, navíc, né každá dnešní hra je hratelná, bohužel, je to pro mě velká ztráta času. Zkouším tedy jen vybrané pecky. Co vím, že určitě dohraju je série Half life a co mě určitě donutí koupit novou grafiku, je Mafia 2. Naposledy mě chytil S.T.A.L.K.E.R. , ale v půlce holt bavit přestal(zvláště potom, co mi nešel z důvodu bugu vyřešit jeden quest). Po čase jsem se k tomu vrátil, ale už mě to nevzalo.

Celkově tedy bych rád hrál, ale ono ani není moc co by mě dnes uchvátlio, a když už ten čas mám, strávím ho se svým mládím, se hrami, které mně uchvacovaly po léta a baví dodnes, narozdíl od dnešních graficky překrásných rychlokvašek. Viz můj thread o Arcade gamesách.
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=22230
jo3ph (5)|31.8.2008 12:58
Ja hry nijak nehanim a taky nijak nepodporuju. Obcas si zahraju ja rolax, ale to je tak parkrat do roka. Ja mam radsi filmy, hudbu a zevseho nejlip parby v klubech :-P a jinak mam jine pro me lepsi zaliby, treba kolo ze :-) nebo tanec :-) :-P
Sikil79 (429)|31.8.2008 15:06
Hraju, hraju. Hry mám na zabití volného času, teda pokud je. Jsem z vesnice, takže kromě zaměstnání je práce furt dost. Nicméně vidím v tom lepší zábavu než u televize. Maximálně se tak podívám na zprávy a nějaké dokumenty, vyjímečně film. Hry mě bavily už od malička. Počínaje ruskými NU POGODI!, přes konzoli ATARI 2600, C64 až k PC. U kámošů pak Didaktik M, Amiga 500, Sega, Nintendo, no a samozřejmě pojízdné maringotky. Hry jsou fajn, proto odsuzuju takové lidi, kteří tvrdí, že počítačoví hráči jsou idioti... atd. Nevím co proti nám mají. Známý mi jednou řekl: "Ku... mě to příjde takove blbé, že mám 24 a ještě hraju hry." Moje odpověď byla: "A mě to nemá přijít blbé když mám skoro 29." Prostě hry jsou pro všechny. Furt lepší než vysedávat po hospodách. Né že bych čas od času nezašel, ale zapnout si počítač v sobotu večer, otevřít si láhváče a ponořit se třeba do světa Oblivion má svoje nezaměnitelné kouzlo.:)
chesterfield (163)|31.8.2008 16:32
Zabijanie volneho casu hrami je pre mna neznamy pojem - hry hram rad, preto ze ma bavia. Uz to nie je ta zavislost ako kedysi, ked som mastil do stvrtej rano a o siedmej som sa zobudil, ze uz som vyspany, tak ze preco by som sa zas nezahral :). Hram tak cca hodinku denne, ked mam cas popri inych konickoch a povinnostiach, ale nie je uz ani taka motivacia sa hrat ako kedysi aj z dovodu slabsej ponuku hier na PC ( aspon pre mna ). Jedina hra z poslednej doby, ktora ma bavi natolko, ze sa k nej dokazem opetovne vracat je Pro Cycling Manager, ale inak je mojou top kategoriu RTS ( tej sa hlavne tyka ta slaba ponuka ). Takze som herne pozitivny a nehanbim sa za to :)
Pali P. (29)|31.8.2008 20:24
PC hry hram obcasne uz 18 rokov, teraz ma chytila TMUF. Na nej sa vysantim a na ceste v reali aspon v klude pohodicka.:thumb Hry na PC sa pacia aj mojmu 6 r. synovi, pochpitelne dohliadam na neho a pomaham mu.
Mr-Paul (45)|1.9.2008 11:04
hraju a hodne ;)
Farrly (30)|5.9.2008 14:47
Hry jsem hrával dost často, hlavně CoD2, ale teďka už na to není moc čas, takže od hraní všemožných her ustupuju a hraju jen ty, o kterých si myslím, že budou stát opravdu za to.
Teďka hraju jen novinky typu Mass Effect, Crysis pro odreagování (díky jeho supr grafice a fyzice) atp a čekám na Stalkera:Clear Sky , GTA 4, Fallout 3 atp na který se moc těším, ale bojím se, že už na to nebudu mít čas protože hrát takové hry jen 30minut pro mě nemá moc smysl,chce to aspon tu hodku nejlíp dvě abych se pořádně vžil do příběhu. ;)
Taky si všechny hry u kterých je to možné rád zahraju na max. detaily, aby byl požitek opravdu pokud možno co nejlepší samozřejmě, že pokud se jedná o něco jako je Crysis tak nějaké ty extrémní detaily oželím, ale vždycky mi to je líto :)
Anithianis (14)|8.9.2008 10:01
[FONT=Book Antiqua]Rozhodla jsem se prispet svou troskou do mlyna, ackoli vetsina z toho, co mam na srdci, jiz recena byla.[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Jsem gamer a hry vidim jako skvely zpusob odreagovani. Nezalezi mi na zanru ani na grafickem zpracovani, nejdulezitejsimi faktory jsou pro mne: dej, hudebni doprovod, volnost a flexibilita (napr. ruzne moznosti reseni, logika).[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]Mezi sve nejzamilovanejsi tituly zarazuji Baldur's Gate, TES, HoMaM, Fallout, Diablo, a jim podobne, pricemz hlavne na rpg jsem ziskala skvelou znalost anglictiny (miluji originaly a preklady imho ochuzuji hrace o ten spravny, puvodni pocit ze hry).[/FONT]

[FONT=Book Antiqua]V poslednich dobe radeji nez hrani novinek sleduji, jak se hra u nynejsich gamer-u uchyti, popripade vyzkousim nejake demo. I z duvodu spatne hardware-ove situace se stale vracim ke starsim hernim titulum...[/FONT]
IKCSI_Sunny (1)|26.10.2008 01:03
Počítačové hry hraju hlavne po síti. Day of defeat , team fortress 2 track mania counter strike crisis +warhead nfs all vietcong +datadisk warcraft 3 frozen throne i regin of chaos atd atd . to bych mohl pokracovat do nekonecna ale taky me zajima hw a sw pc a síť obecně .
ICE_D (2754)|26.10.2008 10:04
Kvuli pracovni vytizenosti hraju hry spis pro relax, nemam na to cas :thumbdown
Kdyz jsem jeste mel hoooodne casu a sedel u PC kazdy den, tak jsem hral na husto Trackmaniu Forever a byl jsem ve svetovy TOP10 a ceska jednicka :D (viz. screeny - NFG ICE)
No a pak me v praci povysili a byl smitec :D

Ted nejvic parim Diablo II a mrte moc se tesim na Diablo III :inlove

Nicmene v sestave mam 9600GT, takze i ty nejnovejsi hry rozjedu ve svem nativnim rozliseni monitoru 1280*1024 na plny nebo vyssi detaily :thumb
Az pokroci doba, a grafarna prestane stacit, tak koupim neco jako GT260 - nVidia forever :inlove

Panove a damy, omlouvte me prosim, je sobotu, jdu smazit Diablo :D
ceska 1.jpg svetova 10.jpg
adolfik (236)|31.10.2008 22:24
na hrách jsem taky vyrůstal...poslední dobou se spíš orientuju na vysoce-hodnocené tituly a firmy od mých oblíbených výrobců (Betsheda, Bioware). Jinak hraju hlavně RPG (všechno známý do roku 2000 mám dohraný od známých BlackIsláků až po méně známé...), sem tam střílečku a co nejmín strategie (spíš jenom hru "Z" :D)
Poslední dobou se orientuju už jenom na RPG...čekám až se mi do rukou dostane tolik opěvované Mass Efect a blížící se Fallout 3
Honza23 (490)|31.10.2008 22:38
Já teďka začal hrát adventuru Nibiru,opravdu dobrá hra,ale Posel smeti byl stejně lepší.Bohužel teďka jsem se zaseknul u nějakého mechanického systému a nevím jak dál.