Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Hrajete počítačové hry?

Jelikož jsme se opět začali více věnovat tématice grafických karet formou odborných článků (a brzy i testů), zajímá nás, jaký máte k počítačovým hrám vlastně postoj. Jste náruživým hráčem, kterému žádná pořádná gamesa nemůže uniknout? Hrajete pravidelně? Jsou pro vás hry relaxací, sportem nebo životem? Ať už je Váš postoj jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Hry hraji minimalne, max. tak odreagovacky jako TrackMania, NFS (hodinu jednou za 14 dni). A obcas klasiku Diablo II. Ale na to uz jsem pul roku nechytil.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Bohužel už moc ani ne...těšil jsem se na herní prázdniny, ale protože nebylo na čem, tak byly spíš pracovní

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Počítačové hry hraju pravidelně, dalo by se říct, že vyplňují čas, který nemám jak jinak trávit. Sice jsem od denního hraní upustil a věnuju se i dalším věcem, ale byl bych raději, kdyby hraní ubylo a "jiných věcí" přibylo

A můj postoj ke hraní - jak někteří "hloupě zarytí" uživatelé tvrdí, že hry jsou špatné, že děcka mají běhat venku, jak hry podporují tvorbu kriminálních živlů a podobně - no, já většinou postávám na té druhé straně - samozřejmě, děti by se měli věnovat sportům, chodit do přírody, ale je jistá mez a raději, až jednou budu mít vlastní ratolesti, bych byl, kdyby pařili na PC než se stýkali s nějakou bandou, co akorát venku vyhuluje, fetí nebo taguje. Pokud jde o násilnost - ta tu byla, je a bude, ale není ve hrách, ale v lidech. Člověk, který kvůli hraní GTA IV někoho zabije podle mě není zkažený hrou, ale duševně narušený a kdyby to nespustila hra, spustí to něco jiného. Zlo je v lidech, ne hrách. Navíc si myslím, že některé hry mohou být spíše prospěšné, člověk se v nich může naučit vnímat věci trochu jinak, stimulují kreativitu a někdy se na nich člověk i pěkně "vyřádí"

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

Pocitacove hry hraju docela casto,ani mi moc nezalezi na zamereni mam rad FPS,RPG,zavodni i strategie...zalezi mi predevsim na tom aby me to bavilo a abych se dokazal odreagovat..hraju temer kazdy den..obcas nakou SP ale predevsim MP a to hlavne Wolfenstein ET...na kterym tak nejak ujizdim u asi tri roky a stale me bavi ... dnes uz takovy MP nejsou,snad krome CoD...toho vzdy parime s kamosema na lankach...na hry mam pozitivni nazor i kdyz me posledni dobou stve ze do vsech zanru "cpou" sci-fi a horor...ja nehraju abych se bal ale naopak uklidnil a taky nektery hry hrozne "zerou" cas:-/...tot muj nazor

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Trackmania byla muj zivot - kazdej den, ve svetovy dvacitce, samej CW... Ale ted jak je hezky venku, tak radsi jezdim venku v realu.
    Hry mam rad, postavil jse sestavu, abych si mohl zahrat, kdyz se nudim, tak si dam neco jako Assassin Creed, NFS, GRID, GTA-SA, NBA, atd.
    ------------------------------
    Hry mam rad, ale nejsou mym zivotem, vybiram si co si zahraju, pac muj cas je drahej

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Tak dnes jsou pro mě hry jen realax a někdy zkrácení dlouhé chvíle, ale hlavně ten relax. Dřív jsem mohl bejt "náruživej pařan" ale to vše časem odeznělo, když přišli povinnosti a jiné zájmy. Teď už jen pár vyvolených her, pár podařených herních serii pařim....

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Hry už nehraju, aspoň ne tak, jak jsme hrál cca rok zpátky.
    Čas od času CS 1.6, Tremulous.. Nějak v květnu mě chytlo CoD4, hrál jsem ho asi 4 dny (4-6 hodin denně), dohrál a od té doby párkrát CSko a trochu častějc Tremulous. Za tenhle měsíc jsem hrál dohromady asi tak 4 hodiny Tremulous a půl hoďky CSko, protože na to prostě nebyl čas... Buďto jsem byl v práci, pak s kámošema venku, nebo celej den venku, nebo týden u kámošky na chatě... Nějak mě už nebaví být celej den doma, navíc u PC a když se pak kouknu zpátky, tak zjistim, že to byl den z kterýho nic nemám, max mě bolej oči..

Až zase začne škola, možná budu hrát častějc, na odreagování, nebo když prostě bude málo času nato jít ven a škola poleze krkem..

Edit: Před cvhílí jsem přišel z práce, umeju se a jdu zase ven...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Občas. Spíš se vracím ke starým kouskům.

Fraternit

Hry mám strašně rád, ale už u nich netrávím tolik času co předtím, protože mám více zájmů a hlavně školu, ale hry jsou pro mě skvělé odreagování hlavně při hraní po síti. I když už moc nehraju, tak když vidím na internetu obrázky například z Crysis v DX10 nebo nějaký připravovaných her jako třeba Far Cry 2, tak mám stále chuť dát všechny úspory za nějakou mašinu, 24" monitor a pařit co to dá. Určitě sem se nedostal do stádia, kdybych tvrdil že jsou hry ztráta času nebo tak. Myslím že taková ta euforie když výjde nějaká opravdová pecka a já si říkám "tohle musím mít" mě jen tak neopustí. Asi jsem do her fanda, když má někdo rád hardware, taky by dal všechny prachy za 790i, Tri-sli, DDR3 a Quad Extreme...někdo by mu mohl říct, že jsou to vyhozené peníze, ale to je jako by vám někdo řekl že je zbytečné hrát Crysis když máte FarCry...snad mě chápete...a když ne, tak co už....čauec

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Také jsem náruživým hráčem. Ale záleží na podmínkách, Zatím také trpím nedostatečným výkonem a bohužel v rámcí VŠ také i časem. Kupuji nové železo, takže se těším na nové tituly, uvažuji i o placeném MMORPG (Warhammer a SGW), každopádně mě po semestrálním projektu čeká bakalářka, takže se musím krotit , protože když mě nějaá hra dostane, tak se člověk těžko soustředí na jiné věci, vlastně jedinou věcí, která mě dokáže spolehlivě odtrhnout jsou tréninky bojových umění, disciplína musí být .

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Hry nehraji. Jednu dobu jsem hrál občas Diablo II a nějaké ty vykopávky z let minulých, ale poslední dobu už jsem tak pohlcen prací, že už nemám na rozčilování se u her ani energii.

To v žádném případě neznamená, že jsem nakloněn názorům, že děti by měly místo hraní běhat po venku, věnovat se sportům apod. Nemyslím si, že kličkovaní mezi auty dětem přináší něco pozitivního. Držím se názoru jednoho známého: "Když se podívám na počítače dnes, chtěl bych být znovu dítětem".

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Kdysi jsem hrál více než dost (bohužel), dnes prakticky vůbec (tak 30 minut Diabla II týdně). Nemám na to čas a nemám ani chuť takto dále hloupě ztrácet čas.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele hippouss
    Registrace
    May 2006

uz jen zporadicky... neni cas, ale dkyz si nakej najdu tak obcas wow a naky to kvalitni single RPG

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Já hraju opravdu jen vyjmečně. A když už hraju tak velmi staré hry. Heroes 3 a AGe of empire 2 jsou pro mě nejlepší ze všech. Občas si zahraju i nějakou střílečku když se chci vybít. Ale dohromady to nedá víc jak 5-8 hodin měsíčně. V dávných dobách to bejvalo 5-8 hodin denně. NOvý hry mi připadaj divný. Jestli už sem na to starej nebo čim to je, nevím. Přijde mi, že už tu všechno bylo. Hry jsou krásné ale nápad chybí. Hry už mě nedokáží tak v táhnout. Např když se mi dostal do ruky Gothic 2 na několik dní sem hodně omezil spánek abych mohl hrát. To se mi od té doby nestalo. Čas bych si i našel kdyby bylo co hrát.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  2. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  3. Víkendová diskuze: Hrajete si s Windows 8?
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 18:47
  4. Hrajete počítačové hry?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 21:51
  5. Víkendová diskuze: Hrajete hry?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 30-08-2010, 23:25