Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: ILJUSIN_Genius05

Pravidelný diskutér Avatar uživatele ILJUSIN
    Registrace
    Dec 2007

ILJUSIN_Genius05
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: genius5k-b.jpg 
Zobrazení: 5775 
Velikost: 642.4 KB 
ID: 6609  
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Dec 2007

Použitý obrázek

Pokud se moderátorům bude zdát tento wall více než podobný s H3w3R_Genius01 tak pls tento smažte
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: dna-double-helix.jpg 
Zobrazení: 318 
Velikost: 1.23 MB 
ID: 6577  

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak tenhle wallpaper u mě jednoznačně zvítězil. Téma "génius" je svou nejednoznačností vcelku složité zadání. Část soutěžících si vzala na paškál značku počítačového příslušenství, část genialitu jako schopnost, někteří jsou mezi těmito pojetími. Příšerky všeho druhu pak u mě zůstávají nepochopeny. Ale to je vedlejší. U tohohle wallpaperu oceňuji zejména to, že kromě přijatelného grafického zpracování má myšlenku (byť převzatou), která o genialitě říká mnohem víc než jakýkoli bombasticky pojatý render. Tleskám a dávám plný kotel...

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od cml11 Zobrazit příspěvek
    Tak tenhle wallpaper u mě jednoznačně zvítězil. Téma "génius" je svou nejednoznačností vcelku složité zadání. Část soutěžících si vzala na paškál značku počítačového příslušenství, část genialitu jako schopnost, někteří jsou mezi těmito pojetími. Příšerky všeho druhu pak u mě zůstávají nepochopeny. Ale to je vedlejší. U tohohle wallpaperu oceňuji zejména to, že kromě přijatelného grafického zpracování má myšlenku (byť převzatou), která o genialitě říká mnohem víc než jakýkoli bombasticky pojatý render. Tleskám a dávám plný kotel...
    wow pochválení...to se jen tak nevidí
    Dík

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Připojuji se k chvále, vážně pěkný wallpaper Máš můj hlas

Podobná témata

1. ILJUSIN_Genius05
    Od ILJUSIN v sekci Rozpracované wallpapery
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-08-2008, 14:03