reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ILJUSIN_Genius05

ILJUSIN (175)|30.8.2008 10:21
ILJUSIN_Genius05
genius5k-b.jpg
ILJUSIN (175)|30.8.2008 10:26
Použitý obrázek

[size=-2]Pokud se moderátorům bude zdát tento wall více než podobný s H3w3R_Genius01 tak pls tento smažte[/size]
dna-double-helix.jpg
cml11 (112)|2.9.2008 12:17
Tak tenhle wallpaper u mě jednoznačně zvítězil. Téma "génius" je svou nejednoznačností vcelku složité zadání. Část soutěžících si vzala na paškál značku počítačového příslušenství, část genialitu jako schopnost, někteří jsou mezi těmito pojetími. Příšerky všeho druhu pak u mě zůstávají nepochopeny. Ale to je vedlejší. U tohohle wallpaperu oceňuji zejména to, že kromě přijatelného grafického zpracování má myšlenku (byť převzatou), která o genialitě říká mnohem víc než jakýkoli bombasticky pojatý render. Tleskám a dávám plný kotel...
ILJUSIN (175)|2.9.2008 14:21
[QUOTE=cml11;157939]Tak tenhle wallpaper u mě jednoznačně zvítězil. Téma "génius" je svou nejednoznačností vcelku složité zadání. Část soutěžících si vzala na paškál značku počítačového příslušenství, část genialitu jako schopnost, někteří jsou mezi těmito pojetími. Příšerky všeho druhu pak u mě zůstávají nepochopeny. Ale to je vedlejší. U tohohle wallpaperu oceňuji zejména to, že kromě přijatelného grafického zpracování má myšlenku (byť převzatou), která o genialitě říká mnohem víc než jakýkoli bombasticky pojatý render. Tleskám a dávám plný kotel...[/QUOTE]
wow pochválení...to se jen tak nevidí :D :D
Dík :)
Petr S. (1220)|11.9.2008 18:44
Připojuji se k chvále, vážně pěkný wallpaper :thumb Máš můj hlas :)