reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus P4p800-e

mcom (5)|31.5.2006 12:18
Nevie niekto kde by som našiel chybové hlásenia tejto dosky.
Vôbec mi nejde spustiť komp, nedá sa dostať ani do BIOSu, nič nanabootuje a v reprákoch mi hlási nejaké chybové hlásenie - nejako "Fifteen p........."
ďalej nerozumiem.
mcom (5)|3.6.2006 16:33
Uz som to prelustil Nie Je to Fifteen.... ale "System failed CPU test"
Lenze skusal som aj iny CPU a stale to iste. Vobec nic nenabootuje, nemozem sa dostat ani do BIOSu. Ja si myslim, ze to bude chyba na MB.
BlackFrog (563)|4.9.2006 23:35
mam asusp4p800-x a neco podobneho se mi stalo pri neuspesnem pokusu o pretaktovani meho celeronu... ale pri opetovnem restartu to bylo ok...
Zeli (397)|18.10.2006 16:47
Nechtelo se mi zakladat novy tema tak se ptam zde.
Nevite negdo jestli je mozne ze by deska ASUS P4P800 nepodporovala velke disky napr 320GB. Ja osobne si myslim ze by to desce melo bejt jedno, ale negdo mi nasadil brouka do hlavy ze by to zvladat nemusela.
BlackFrog (563)|18.10.2006 18:29
[QUOTE=Zeli]Nechtelo se mi zakladat novy tema tak se ptam zde.
Nevite negdo jestli je mozne ze by deska ASUS P4P800 nepodporovala velke disky napr 320GB. Ja osobne si myslim ze by to desce melo bejt jedno, ale negdo mi nasadil brouka do hlavy ze by to zvladat nemusela.[/QUOTE]
ASUS P4P800 je dost sirokej pojem je jich nekolik typu a lisi se docela vyrazne napr. p4p800-e p4p800-x p4p800-deluxe atd. ja mam akorat HDD120GB a druhy 40GB takze nevim...
Zeli (397)|20.10.2006 18:42
Tak to ten disk (320GB SEAGATE U-ATA) opravdu nezna. Ten nazev desky je jen ASUS P4P800 a vypsal mi ho CPU-Z. Zkousel jsem ho na desce INTEL D865PERL a tam ho to naslo jen jako asi 8GB....
ICEBOSS (3435)|25.10.2006 10:43
8GB??? to je nejak malo. resetni cmosku, zkontroluj usazeni procesoru a nasazeni chladice a flashni novej bios... pak bych to dal na rma.
isquash (1)|22.8.2007 14:55
[QUOTE=mcom;1814]Uz som to prelustil Nie Je to Fifteen.... ale "System failed CPU test"
Lenze skusal som aj iny CPU a stale to iste. Vobec nic nenabootuje, nemozem sa dostat ani do BIOSu. Ja si myslim, ze to bude chyba na MB.[/QUOTE]

Tak se mi dostal na stul taky jeden kousek s touhletou hlaskou. Jak prohlasil muj kolega co mi PC prinesl " .. v pocitaci mam zavrenou nejakou zenskou, ktera na me mluvi...." Voice POST jsem slysel vubec poprve. ;-)Vcera jsem povymenoval vsechny soucastky pameti, procesor, grafiku, zdroj a vse je v jinem pc funkcni. Takze vylucovaci metodou to zbylo na MB (Asus P4P800-E Deluxe). Jeste nez jsem zacal s testy, tak bylo podezrele velke zahrivani severniho mustku na kterem se nedal udrzet prst.
djdavid (1)|28.7.2008 10:26
Přesně tak - stalo se mi přesně to samý - a udělal jsem přesně to že sem povyměnoval všechno - a podle mého je DESKA v Háji - může mi to tady někdo potvrdit?? ? - Pleas
Jinak prosím sháním tuto desku - Presně: P4P800 Deluxe , nebo e-Deluxe
Děkuji
[email]jirkadj@seznam.cz[/email]
--------------------------------
Vcera jsem povymenoval vsechny soucastky pameti, procesor, grafiku, zdroj a vse je v jinem pc funkcni. Takze vylucovaci metodou to zbylo na MB (Asus P4P800-E Deluxe). Jeste nez jsem zacal s testy, tak bylo podezrele velke zahrivani severniho mustku na kterem se nedal udrzet prst.