reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jde s tím něco udělat?

gObla (77)|1.9.2008 17:45
Zdarec chlapy mám dotaz:

Jde něco udlat s tou skříní aby vypadal k světu? Eurocase MIDITOWER ML5440 (WHITE/BLUE) 350W ATX .
Já jsem se tak dival na netu a možná bych skusil vyrobit: kryt skříně že tam vyřežu diru flexou a dám na tu diru plexi?,pak sem jeětě viděl dam neony?nebo svitíci větráky? nevite ještě o nečem?mám čas tak by si to chtěl skusit
btw: skoušim to poprvé:(
zdarec chlapy
cool.user (2822)|1.9.2008 17:58
Dle meho nazoru ta skrin vypada pomerne dobre. Mrvit ju vyrezanim bocnice, neonama a podobnejma blbostma aby to vypadalo jak dum lasky u nemeckych hranic imho nema smysl.
husky14 (4214)|1.9.2008 18:03
Když se ti to líbí, tak se do toho pusť.... těžko ti radit "dej tam tohle" a "tohle uprav takhle", je to prostě jako tuning/tuzing aut, někdo ladí Fávo, někdo Lambo a každej podle svýho vkusu ;)
Challenger_ii (192)|1.9.2008 18:04
Přečti si některý z tam publikovaných článků. Snad tě to bude inspirovat.
PS. Chlapi se píšou s měkkým " i ". Sorry, tohle mi fakt vadí!
-HoNY- (557)|1.9.2008 18:09
Za 200 můžeš koupit bočnici s plexi, na které je větrák (ten za stovku prodáš), a ušetříš si práci s túningem.
kane.shw (1231)|1.9.2008 18:36
Jak už tu bylo popsáno, tak je to hlavně o vkusu, co se ti líbí, takže v tomhle ti tu budem těžko radit ;), ale pokud to děláš poprvé, tak bych ti doporučil začít třeba s vyříznutím otvorů pro ventilátory (a dát tam třeba i větší :cool:) in a out chlazení (vpředu a vzadu ;)).
Zkusíš si tak, jak se chová materiál, do kterého budeš řezat, co je k tomu potřeba, jak postupovat atp.
No a když se ti to nezadaří, tak to zas nebude taková hrůza, protože přední ani zadní otvor nejde vidět ;)
A pak uvidíš jestli tě to vůbec bude dál bavit :D

Jinak -HoNY- měl dobrou poznámku, někdy je to tak prostě výhodnější. Předpokládám, že myslel tohle :thumb
gObla (77)|1.9.2008 19:09
hm asi máte pravdu ale k té bočnici je aji větrák a kam ho mám dát?:O to zapojim zas někde dop***** a pak vyhořim:D:D to ne ale vite jak...

PS: a ten ´neon´ je blbost?(to stejně taky nevim kam dát ja začínáma nejsem nějakej mistr jak vy :( )
kane.shw (1231)|1.9.2008 19:34
Musel bys projevit nadprůměrnou hloupost a nadměrnou sílu, aby se ti podařilo ten ventilátor zapojit jinam než patří, takže klídek :D

Vizuální tuning je silně věc vkusu... třeba pro mě je NEON hloupost, ale někdo jiný to vidí jednoduše jinak, pro něho už to hloupost být nemusí. Takže se musíš rozhodout sám, jestli se ti prostě líbí "case-cirkus";) nebo prostě ne.

PS: ...imho tady ze sebe nikdo nedělá mistra... btw. ta neonová trubice se zpravidla připojuje k MOLEXu (napájení CD/DVD mechanik).
gObla (77)|1.9.2008 20:08
heh já to skusim a když jse mně to libyt nebude tak to dám ségře do pokoje a basta.
kane.shw: dík za rady zítra napíši jak jsem dopad...