reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Multifunkční tlačítka na klávesnici

Vik.Urbi (5)|1.9.2008 22:07
Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat na jednu věc, jen doufám že už se tohle téma tady neobjevilo, ale nenašel jsem.. Koupil jsem si klávesnici Chicony KU-0503 http://www.lan-shop.cz/img/d-55614... Věrím že se najdou zase takoví, co mi napíšou, že si mám koupit jinou... Jde mě o to, že se na ni bezvadně píše, má velmi tenká a plochá tlačítka... V čem je problém je to, že k ní nejsou žádné drivery či jiné prográmky na přiřazení funkcí jednotlivým klapkám... Co se standartně používá je hlasitost, Play/Pouse a Stop pro winamp a jiné, to fičí bez problémů...ale pak tam jsou klapky typu hledat, domů, pošta atd.. dalo by se nějakým způsobem třeba v registrech nastavit, co se pomocí těchto signálů spouští?? jakýkoli způsob, kterým to obejít,třeba aby klidně se nedal zpouštět net a hledání pomocí těchto příkazů (Total CMD hledá jinak a Firefox taky spouštím jinak) Spíš mi jde o to přidat spouštění jiných funkcí a programů pomocí těhle tlačítek...

Díky moc za pomoc...

Vik
Jiziii (796)|1.9.2008 22:24
zkus drivery odsud
ale bude to chtít odzkoušet http://www.chicony.com.tw/download/kb/top1.asp
a nemáš nekde na krabici bo v manualu napsanej odkaz na drivery?
Vik.Urbi (5)|2.9.2008 10:20
Dik za odpověď, koukam teda že je fuk, jestli je to označeno jako KU nebo KB-0503.. přesto na těch strankách nejsou drivery ani pro KB-0503... takže nevím, jak dál... spíš jsem myslel jak obejít to, že když zmáčknu na té klavesnici tlačítko hledat, tak Widle implicitně řeknou: Tak přišel od klavesnice signál pro hledání, tak otevřu to samé jako Start>Hledat... jestli by to šlo nějak ošulit a ošéfovat...
Millisx (131)|2.9.2008 10:38
Tyhle tlačítka fungují na základě klávesovách zkratek. Tedy zmáčkneš tlačítko hledat a klávesnice pošle systému, jako bys zmáčknul win+F. Tyhle zkratky se teoreticky dají editovat v registru, nejlépe najít nějaký tweakovací program..., ale nejsem si jist jestli jdou editovat všechny a jakkoliv.
Vik.Urbi (5)|4.9.2008 08:07
No jasně nad tím jsem taky přemýšlel, víte prosím někdo o takovém programu nebo utilitce, nebo jak se povrtat v registrech, aby se ty zkratky daly změnit a obejít...Díky
)aguar (235)|8.9.2008 18:47
Hele neco takovyho by se me taky hodilo. Mam "multimedialni klavesnici" za par stovek,ale frci me tam jen tlacitka na hlasitost a zapnuti winampu. Jo a jeste tlacitko "domu". :D
Ale kvuli tomu sem si ji nekupoval.