Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Rapidshare skutečně navyšuje limity ?!?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek

Aj, na tom jsem zapomněl, já zaregistroval jen to, že teď už to není anonymní. Děkuju za vysvětlení!

A pokud je tu nějaký moderátor, co má k bodům přístup (třeba sám mech13), tak prosím o udělení bodu wapapovi a mechovi13. Můj reputační vliv je jeden bod. A ta informace byla pro mě užitečná, tak bych jim ho rád dal. Kdyžtak za náhodný jiný příspěvek jinde - protentokrát bych to VÝJIMEČNĚ nebral jako porušení pravidel ?!?. Co myslí nejvyšší hlavouni (kteří tohle mnou založené téma nepochybně neustále sledují )
    pokud si za temi body stojis a vis ze jsou opravnene, tak je proste udel kdekoli jinde s vhodnym komentarem za co jsou. moderatori az takovou moc nemaji, na karmu a dalsi uzivatelske veci vidi jenom admin. modi muzou presouvat, mazat a editovat prispevky a temata, davat karty a tim to tak zruba konci...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    pokud si za temi body stojis a vis ze jsou opravnene, tak je proste udel kdekoli jinde s vhodnym komentarem za co jsou.
    Mně se ten systém RB líbí, tak se ho snažím co nejvíc využívat, když mám pocit, že je něco užitečné nebo to hodně pomůže. Já jsem čerstvý uživatel Rapidsharu, a tato informace od wapapa doplněná detaily od mecha13 je pro mě dost přínosná. Takže doufám, že oprávněně, ale za těmi body si stojím a jdu je udělit. Pokud dělám chybu, omlouvám se!
    Jen jeden technický detail (hodí se to asi napsat jinam). Reputační vliv 1 bod mi přijde dost chabý - hodnotím stejně takovouhle Vaši poznámku jako když mi někdo sestaví celé PC (například). A 'upgrade' vlivu v podstatě v nedohlednu. Chápu, že TEORETICKY já dám jeden bod, a nějaký vlivný týpek za tu radu určenou mně udělí radícímu třeba 15 bodů, za hezkou snahu pomoci jiným, ale prakticky si tím nejsem jistý. I když 'zneužitelných' ×× bodů vlivu úplnému nováčkovi (což jsem v podstatě já - ač Pravidlený diskutér) bych samozřejmě nedával - to chápu.

A omlouvám se za tyhle romány. Když už se to neřešilo soukromě, tak ať to aspoň má nějaký závěr, a ne useknutou výzvu a pak třeba SZ.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    ...a nějaký vlivný týpek za tu radu určenou mně udělí radícímu třeba 15 bodů...
    jen pri info ja mam ted po nedavnych upravach uroven vlivu jen 6 nedavno to bylo cca 12, ale od toho je moznost zvolit si kolik bodu dam - za neco co si bodik zaslouzi se da jeden-dva, kdyz vidim ze nekdo kdo je na foru tyden vkuse a strili od pasu skvele rady tak samozdrejme dostane vic

//uroven vlivu byla snizovana uz dvakrat, poprve to bude uz tak rok a bylo to zhruba za stejneho stavu - tem nejvlivnejsim se snizila z 10-15 zpet pod deset (tehda mel nejvic boboco)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jde skutečně ''spálit'' procesor Intel?
    Od Mychal-Wytek v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-09-2010, 23:49
  2. Rapidshare rapidně snižuje limity
    Od Encore1106 v sekci Aktuality
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 10:53
  3. systém ukazuje víc RAM než skutečně má
    Od Daveyy v sekci Operační paměti
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 19:02
  4. stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager