Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: Rapidshare skutečně navyšuje limity ?!?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Zdravím, mám vynikající náladu!

Právě jsem se přihlásil na Rapidshare účet, odkud jsme s kámošem pár dní nestahovali, a nebylo tam příjemných 20GB (třeba 4 dny × 5 GB), ale rovnou 46GB zbývajícího limitu!

Z toho odvozuji, že tajemné internetové zvěsti se nemýlily, a skutečně se od září navýšil limit na 10 GB denně (nebo možná 50GB na pět dní).

Můžete mi to prosím někdo potvrdit? (I když asi se mi to nezdá )

EDIT: Jediné, co mi trochu kazí radost, je naprosto NECHUTNÁ cena dvouvrstvých Verbatim DVD+R, a že zjevně neexistuje DVD+RW DL, což by se mi hooodně šiklo . Ono totiž 640GB HDD není zas tak moc, jak se zdá
    Naposledy upraveno uživatelem Zeus(CZ): 03-09-2008 v 19:21 Důvod: DVD - povzdech :)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Taky jsem teď nějakou dobu neměl čas stahovat a mam 50GB...

Registrace
    Dec 2007

No, vskutku je to tak. Radujme se, děcka

Citace Původně odesláno od Rapidshare.com NEWS

Top Speed: RapidShare Upgrade completed

September 02, 2008
    This week we have completed the infrastructure upgrade with the result, that premium users can now enjoy full speed again. Also, we are able to allocate bandwith to free users dynamically: Depending on the overall traffic you can up- and download with up to 2,0 megabit per second. If it is crowded though, you might experience only 0,2 megabit per second, since we always put our premium users first.

Thus, we have raised the daily premium download traffic from 5 gigabyte to 10 gigabyte. Please keep in mind that it is still necessary to limit the maximum download speed for free users to protect RapidShare from congestion caused by automated downloading. To compensate for that, we already eliminated the waiting period before starting a succeeding download.

We wish you a pleasant time using rapidshare.com and apologize for any inconvenience you might have experienced during the transition period.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Dříve měli 25GB na 5 dní, teď navýšili na 50GB.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

No to je skvělá zpráva. Ještě že jsem se sem podíval. Tento limit mi už bude krásně stačit. D9ky za upozornění.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Sice už teď premium účet nemám, ale když jsem ho míval, tak mě ten limit dostával. Byl jsem schopen ho vyčerpat za den a dalších 5 dnů jsem musel opět přes free. Teď je možná čas si ho zase pořídit, jenom by to chtělo zase nabýt paypal :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od daemon64 Zobrazit příspěvek
    Sice už teď premium účet nemám, ale když jsem ho míval, tak mě ten limit dostával. Byl jsem schopen ho vyčerpat za den a dalších 5 dnů jsem musel opět přes free. Teď je možná čas si ho zase pořídit, jenom by to chtělo zase nabýt paypal :-)
    Urpimne imho ani neni. Limit 10GB na den? Dekuju, ale to stahnu pri soucasnem stavu aj pres free aktualne. (jasne, musim nechat pc pres noc stahovat, ale ted otazka co vyjde draz, jestli ucet nebo elektrina)

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Nj ale z neceho ty servery zit musi Kdyby byl kazdej takovej cool user tak by zadnej rapid nebyl

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Kdyby byl kazdej takovej cool user tak by zadnej rapid nebyl
    Ale byl by czshare :P

Ne, rapid pro me aktualne nema nic moc zajimaveho abych ho platil. Navic se mi mnohem vic zamlouva styl czshare, kdy si clovek predplati data a ne cas.

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Navic se mi mnohem vic zamlouva styl czshare, kdy si clovek predplati data a ne cas.
    To mně právě vyhovuje rapid, protože když si to spočítám, tak při těch 5GB (resp. dnes už 10GB!) na den to mám za půl roku (ehmm, hmmm) cca 1800GB. A to je za 900,- Kč dost ucházející . Uznávám, že CZShare je výhodný u krátkodobé potřeby - plácnu třeba velký HD film, ale na dlouhodobé stahování se mi Rapid vyplatí víc. (Ta interpunkce mi v předcházející větě dělala problém - co myslíte??) A moc se mi líbí jeho omezovací systém - tedy omezení dat. Kdyby omezili IP adresu, byl by to pro mě docela finanční problém (teď po nákupu PC ). Takhle jsme si koupili Rapida na třetiny se spolužákama, střídáme se po dni, takže 'nezahlcujeme' server trojitým stahováním, a přitom platíme 300,- Kč na půl roku. A to je pro mě ideální, nepotřebuju dvacet filmů denně, stačí jeden za tři dny v pořádný kvalitě (samozřejmě stačí i míň, jde spíš o princip ).

Takže abych svůj dlouhý příspěvek shrnul ... Jsem nadšen, a už po jednom dni nechápu, jak jsem mohl kdy žít bez nového velkého superlimitu.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Zeus(CZ) Zobrazit příspěvek
    Takhle jsme si koupili Rapida na třetiny se spolužákama, střídáme se po dni, takže 'nezahlcujeme' server trojitým stahováním
    Malá technická poznámka...jestliže na rapidu zjistí, že z jednoho účtu současně stahovaly 2 IP adresy tak ti premium zruší

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wapap Zobrazit příspěvek
    Malá technická poznámka...jestliže na rapidu zjistí, že z jednoho účtu současně stahovaly 2 IP adresy tak ti premium zruší
    neco takovyho je nekde v pravidlech a dokonce na to maji i nastroje ze monitoruji z kterych IP se taha, ale pry to umyslne nehlidaji a divaji se jinam... imho pro normalni lidi proste prehlizeji se si obcas neco nekdo na nekoho stahne, rusily by to asi kdyby to nekdo delal ve velkym...

Registrace
    Dec 2007

Fakt? Mně tento 'jako sdílený' (ale soukromě) účet doporučili známí, kteří to dělají několik let. To je podle mě stupidní pravidlo, vzhledem k limitu datového přenosu. Kdybychom s kámošema tahali každej 100GB denně, tak budiž, ale když máme LIMIT, tak co je jim do toho, ODKUD ho stáhnu. Doufám, že to skutečně nepřestanou přehlížet . Ale děkuju za upozornění!

___
    Jo teď jsem si znova přečetl, co jste napsali (při kontrole svého výtvoru ...). My netaháme ze dvou IP SOUČASNĚ. Střídáme se po dni. To už zní líp, ne?

EDIT:

Malá technická otázka.

Proč nemůžu wapapovi a mechovi13 dát reputační bod za informaci, která mi připadá zajímavá? (resp. jim samozřejmě nemůžu dát bod ani z jiného důbodu )

Citace Původně odesláno od Zpráva vBulletinu
    U tohoto příspěvku nelze ovlivnit počet reputačních bodů.
    Naposledy upraveno uživatelem Zeus(CZ): 05-09-2008 v 17:15 Důvod: Malá technická otázka

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

to Zeus: Možná proto, že ve Volných tématech už to nejde... Mě to taky něšlo a tohle je zrovna topic, ve kterém by ty body byly myslim zasloužené..

Jinak svůj účet jsem taky poskytnul dvou kámošům a když jeden stahuje a začne druhej, tak tomu prvnímu to myslim zahlásí problémy se sítí (RapidShare Manager) a přeruší stahování...

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Encore1106 Zobrazit příspěvek
    to Zeus: Možná proto, že ve Volných tématech už to nejde... Mě to taky něšlo a tohle je zrovna topic, ve kterém by ty body byly myslim zasloužené..
    Aj, na tom jsem zapomněl, já zaregistroval jen to, že teď už to není anonymní. Děkuju za vysvětlení!

A pokud je tu nějaký moderátor, co má k bodům přístup (třeba sám mech13), tak prosím o udělení bodu wapapovi a mechovi13. Můj reputační vliv je jeden bod. A ta informace byla pro mě užitečná, tak bych jim ho rád dal. Kdyžtak za náhodný jiný příspěvek jinde - protentokrát bych to VÝJIMEČNĚ nebral jako porušení pravidel ?!?. Co myslí nejvyšší hlavouni (kteří tohle mnou založené téma nepochybně neustále sledují )

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jde skutečně ''spálit'' procesor Intel?
    Od Mychal-Wytek v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 03-09-2010, 22:49
  2. Rapidshare rapidně snižuje limity
    Od Encore1106 v sekci Aktuality
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 27-11-2009, 09:53
  3. systém ukazuje víc RAM než skutečně má
    Od Daveyy v sekci Operační paměti
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 18:02
  4. stahování z Rapidshare pomocí RapidShare Manager