Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 48

Téma: Zbyšek_casemod02

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od speedsnail
    Pro mě nejlepší Mod v této soutěži. Jediné co uplně nechápu je instalace tak slabého HW a umístění u otce v pracovně. Myslím že tak dobrý nápad a provedení by si prostě zasloužil více.. (výstavy, lanparty atd.)
    No to se dá vysvětlit jednoduše: hardware se tam osadil takovej jakej zrovna byl po ruce. Je v plánu tam dát konečně výkonější komponenty, ale to se musí otec rozhoupat. Věčně nadává že je to pomalý ale pořád se nic neděje. A já mu do toho dávat nový věci za svý prachy dávat nebudu. To je raději investuju do dalších modů.
    A k výstavám: tak nedávno byl v Polsku na Targi tuningu v Krakově a ještě se podívá do Wroclavi. Jinak ho okukují jen známí u nás doma. Ale až v něm konečně budou novější díly, tak se snad taky podívá i na nějakou lanku. Sice tam sebou většinou beru jen notebooky, ale konťák je dost malej, takže by se dal brát i ten. Do doby než se v něm vymění hardware bude ale zatím stát v kanceláři u otce a obdivovat ho bude nejvíc náš zvědavej kocour kterej pořád nemůže nějak pochopit kde se ztratila jeho oblíbená původní case a objevil se tam konťák
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Zbyšek
    No to se dá vysvětlit jednoduše: hardware se tam osadil takovej jakej zrovna byl po ruce. Je v plánu tam dát konečně výkonější komponenty, ale to se musí otec rozhoupat. Věčně nadává že je to pomalý ale pořád se nic neděje. A já mu do toho dávat nový věci za svý prachy dávat nebudu. To je raději investuju do dalších modů.
    A k výstavám: tak nedávno byl v Polsku na Targi tuningu v Krakově a ještě se podívá do Wroclavi. Jinak ho okukují jen známí u nás doma. Ale až v něm konečně budou novější díly, tak se snad taky podívá i na nějakou lanku. Sice tam sebou většinou beru jen notebooky, ale konťák je dost malej, takže by se dal brát i ten. Do doby než se v něm vymění hardware bude ale zatím stát v kanceláři u otce a obdivovat ho bude nejvíc náš zvědavej kocour kterej pořád nemůže nějak pochopit kde se ztratila jeho oblíbená původní case a objevil se tam konťák
    a kocour měl rád původní case? kocour závislák?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

No na původní case si lehával nahoře protože byla normálně rovná. A na kontejner si jěště úplně nezvykl

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Zbyšek
    No na původní case si lehával nahoře protože byla normálně rovná. A na kontejner si jěště úplně nezvykl
    tak takovýhle problémy teda s rybičkama nemám

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ježkovy (o) (o) !

Naprosto, ale naprosto geniální!

Skvělý nápad, dokonalé zpracování (gratuluju, jste fachman) a hlavně sranda. Tahle kastle se neztratí a není to jen další cool svítící ozdůbka.

Fakt závidím. Nevím, jestli by o to byl zájem, ale bylo by záslužné, kdyby se do toho pustila některá z těch firem, co dělá luxusní skříně.

P.S. Samozřejmě je to nejlepší věc v soutěži.

Nováček Avatar uživatele Aichi
    Registrace
    Nov 2006

No to je good. Fakt ten kontík je super jsme se v práci řezali jak chceš.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Zbyškův kontejnerek se přech chvilkou objevil na Super.cz - ale bez jeho jména!:
    http://www.super.cz/vtipky/5515-povedena-skrin-pc.html

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Zbyškův kontejnerek se přech chvilkou objevil na Super.cz - ale bez jeho jména!:
    http://www.super.cz/vtipky/5515-povedena-skrin-pc.html
    jo viděl sem to taky... neporušují aut. práva? haj*lové

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Úplně užasná case. Neviděl jsem lepší a hlavně originálnější. Dneska dělají všichni samý svíticí monstra. Ale tohle je malý roztomilý a originální. Nemám slov. Autor by se tím měl živit na zakázky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Nejsem zastánce casemodů. Dávám přednost větším skříním s dobrým větráním. Nezáleží mi na tom od jaké firmy je, poslední co mám stála 1400 i se zdrojem. Od KME. Kvalita ? No pro někoho pochybná. Stejně je na zemi, Práší se na ni a na nějaké blikající srandičky jsem už moc staromódní. Větráků osazeno maximum co se tam vleze, hukot neřeším. Dělám v Praze na rušném náměstí, v kanceláři 4 pc, lidi, kopírka, skartovačka, tiskáren hafo. Ticho neznám.
    Ale tenhle casemod mi příjde roztomilí, nenásilný, nádherně hravě vytvořený. Moc se mi líbí. Proti gustu žádnej gišputát. Gratuluju.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Do kontejneru se konečně nastěhovaly trošku lepší komponenty, aby se chudák nemusel stydět. Info zde: http://modding.cz/?p=151

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Opravdu krásná práce. Používáte aktivně tento PC nebo stojí někde v rohu? Teď už ho asi používáte, že?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Používá se pořád. Je to kancelářské pc u otce v kanceláři. Teď se na něm konečně dá i něco zahrát. Tedy funguje celou dobu svého života jako běžné pc.

Nováček
    Registrace
    May 2006

super

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Jackal1
    Registrace
    Jan 2007

To je naprostý umělecký skvost. Nápad super a zpracování vynikající.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední