Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Software: Který program právě využívá disk?

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Michal

Znění dotazu:
    Potreboval bych zjistit, ktery program prave zapisuje/cte data z disku. Ja uz zkousel hledat, ale nasel jsem jen Disk Monitor od sysinternals, ktery mi sice podrobne vypise i sektor kam se zapisuje, nicmene ne na zadost jakeho programu.

S pozdravem dik za odpoved

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Win Vista sp1 32-bit verze

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

vidim ze mas vistu, takze zmackni ctr+shift+esc -> zalozka vykon-> sledovani prostredku a tam vidis primo ktery proces kolik zapisuje na disk, pripadne process explorer
    Naposledy upraveno uživatelem cool.user: 04-09-2008 v 00:33

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Potreboval bych zjistit, ktery program prave zapisuje/cte data z disku. Ja uz zkousel hledat, ale nasel jsem jen Disk Monitor od sysinternals, ktery mi sice podrobne vypise i sektor kam se zapisuje, nicmene ne na zadost jakeho programu.
    Stačilo se kouknout kousek vedle, a našel bys vynikající komplexní nástroj Process Monitor.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Jeste existuje i FileMon, taky od sysintenals a ten vypisuje i program ktery cte ci zapisuje soubor

Neregistrovaný

Funguje, dik. Jinak ted jsem otevrel Operu a koukam, ze mam otevreny okno se strankou na stazeni Process Monitoru. Takze nechapu, proc jsem to nestaht uz vcera. No nevadi, problem je vyresen. Vsem zucastnenym dik...

Podobná témata

1. 3,5" HDD SATA: Který disk???
    Od maros31 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-06-2008, 11:49
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-02-2008, 19:56
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-02-2008, 11:40