reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Který program právě využívá disk?

Neregistrovaný (0)|3.9.2008 23:07
Jméno tazatele: Michal

Znění dotazu:
Potreboval bych zjistit, ktery program prave zapisuje/cte data z disku. Ja uz zkousel hledat, ale nasel jsem jen Disk Monitor od sysinternals, ktery mi sice podrobne vypise i sektor kam se zapisuje, nicmene ne na zadost jakeho programu.

S pozdravem dik za odpoved

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Win Vista sp1 32-bit verze
cool.user (2822)|3.9.2008 23:24
vidim ze mas vistu, takze zmackni ctr+shift+esc -> zalozka vykon-> sledovani prostredku a tam vidis primo ktery proces kolik zapisuje na disk, pripadne process explorer
r34ktor (7477)|4.9.2008 00:38
[QUOTE=Neregistrovaný;158459]Potreboval bych zjistit, ktery program prave zapisuje/cte data z disku. Ja uz zkousel hledat, ale nasel jsem jen Disk Monitor od sysinternals, ktery mi sice podrobne vypise i sektor kam se zapisuje, nicmene ne na zadost jakeho programu.[/QUOTE]
Stačilo se kouknout kousek vedle, a našel bys vynikající komplexní nástroj Process Monitor. ;)
mstejska (2912)|4.9.2008 10:49
Jeste existuje i FileMon, taky od sysintenals a ten vypisuje i program ktery cte ci zapisuje soubor
Neregistrovaný (0)|4.9.2008 13:36
Funguje, dik. Jinak ted jsem otevrel Operu a koukam, ze mam otevreny okno se strankou na stazeni Process Monitoru. Takze nechapu, proc jsem to nestaht uz vcera. No nevadi, problem je vyresen. Vsem zucastnenym dik...