reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

# Problém s myší

swaa (1)|6.9.2008 15:33
ahoj,
mám problém s mojí myší (Razer Copperhead) , normálně něco dělám na počítači hraju nebo i když dlouho nejsem u pc tak se mi sama od sebe vypne myš , někdy je to 3 za hodinu a někdy zase jednou za den , nejde restartovat počítač musím to vypnout na tvrdo (když dám normálně restar přes klávesnici tak se to jakoby začne restartovat skočí odhlašovací obrazovka a pak to prostě zamrzne ) , když ta myš vypadne tak vše ostatní jede jak má , zkoušel jsem dát jinou starou myš na ps2 a taky se vypíná , nevím ale když myš dám do jinýho počítače tak to nedělá podle takže to asi bude problém PC a né myši , jo ještě jedna věc když zapojím jinou klávesnici na UBS a nechám razera a stane se ten výpadek tak se vypne oboje jak myš tak klávesnice , ale když dám klávesnici na ps2 a razera který je USB tak se vypne jen myš.

mám teďka starý počítač protože u novýho mi odešla deska, ještě asi měsíc dva budu mít tenhle pc tak bych to potřeboval vyřeši, vubec netuším co stím poradí někdo? kdyžtak jestli potřebujete nějaký parametry mého pc si o ně napište vubec totiž nevím co jsem mám popsat, díky.
Nefro (222)|6.9.2008 16:45
Najskôr by som sa pozrel na Bios a nastavenia v ňom. Poprípade update Biosu.
kevin00 (10238)|6.9.2008 20:48
Co ovladače k MB a ovladače k myšce ? Nemohlo by to být tím ?
)aguar (235)|7.9.2008 23:36
No ted psal ze to dela aji kdyz tam da mys do PS2.
Jinak ja mam taky tuhle super mys a zadny problemy. Zkus treba odinstalovat ovladace na mys a dat je tam znovu. Ty nejnovejsi. http://www.razersupport.com/index.php?_m=downloads&_a=view&parentcategoryid=8&pcid=0&nav=0

A delej to podle navodu. tzn nedavej tam vubec ty windouzacky co ti to nabidne. Stahni-rozbal-a nainstaluj tyto.

Taky jsem napred daval ty windouzacky a na ty potom az tyto,ale to neslo.