reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Acer TravelMate 2001LC

Arny_CZ (146)|8.9.2008 11:25
Ahoj všichni, potřeboval bych trochu poradit: koupil jsem od kamaráda starší NB Acer TravelMate 2001LC. Ten má nad klávesnicí tlačítka rychlé volby, mezi kterými je i tlačítko pro bluetooth a wi-fi. Když ale některé z nich stisknu, na display se zobrazí "NO DEVICE". V návodu píší, že BT a wi-fi zařízení je "volitelné". Mám tedy tomu rozumět tak, že tyto tlačítka tedy slouží pouze k rychlé aktivaci BT nebo wi-fi zařízení, které je ale nutné do NB doplnit? Standartně tedy tento model NB neobsahuje potřebný hardware?
speedsnail (4876)|8.9.2008 11:35
Bohužel je to tak. Notebook ještě není na platformě Centrino, která měla Wifi standardně. Bude nutné wifi případně bluetooth dokoupit ve formě PCMCIA/usb modulu.

Jelikož ale NB vydrží na baterku sotva pár minut (je tam žravej P4-Celeron), tak to na dlouhé vysedávání v kavárně s internetem stejně nevidim.
Arny_CZ (146)|8.9.2008 11:49
Díky moc za odpověď. Noťas sice šlape dobře, ale taky nejsem moc nadšený, že tam je Celeron s jádrem Prescott. NB jsem ale koupil "za babku" od kamaráda, takže to neřeším. A navíc, kdybych si měl tento noťas koupit za dnes běžně nabízenou cenu, určitě bych si nevybral značku Acer.