Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer TravelMate 2001LC

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj všichni, potřeboval bych trochu poradit: koupil jsem od kamaráda starší NB Acer TravelMate 2001LC. Ten má nad klávesnicí tlačítka rychlé volby, mezi kterými je i tlačítko pro bluetooth a wi-fi. Když ale některé z nich stisknu, na display se zobrazí "NO DEVICE". V návodu píší, že BT a wi-fi zařízení je "volitelné". Mám tedy tomu rozumět tak, že tyto tlačítka tedy slouží pouze k rychlé aktivaci BT nebo wi-fi zařízení, které je ale nutné do NB doplnit? Standartně tedy tento model NB neobsahuje potřebný hardware?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Bohužel je to tak. Notebook ještě není na platformě Centrino, která měla Wifi standardně. Bude nutné wifi případně bluetooth dokoupit ve formě PCMCIA/usb modulu.

Jelikož ale NB vydrží na baterku sotva pár minut (je tam žravej P4-Celeron), tak to na dlouhé vysedávání v kavárně s internetem stejně nevidim.

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

Díky moc za odpověď. Noťas sice šlape dobře, ale taky nejsem moc nadšený, že tam je Celeron s jádrem Prescott. NB jsem ale koupil "za babku" od kamaráda, takže to neřeším. A navíc, kdybych si měl tento noťas koupit za dnes běžně nabízenou cenu, určitě bych si nevybral značku Acer.

Podobná témata

1. Acer Travelmate 260 pomoc
    Od kellyšak v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-09-2012, 14:06
  2. TravelMate 2001LC vs. mikrofon
    Od Arny_CZ v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 12:44
  3. Acer TravelMate 2450
    Od jenik1405 v sekci Ovladače a BIOSy