Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Blbne javascript?

Občasný diskutér Avatar uživatele Gulde
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím, mám nový notebook, a na něm Windows Vista. Ale mám zřejmě nějaký problém s javascriptem ve webových prohlížečích. Například na ČSFD.cz po přihlášení, když jsem chtěl ohodnotit nějaký film, a kliknul na odkaz "Hodnotit", tak jediné co se stalo bylo to, že se do adresního řádku za odkaz stránky přidalo "#", nic víc, stejně tak žádný z těch ostatních uživatelských odkazů mi tam nefunguje, přičemž na mém starém PC mi to funguje normálně. Dále třeba na http://ff.zcu.cz/ má být nahoře, jak je fakulta, akreditace,.., tak tam mají být vysunovací menu, mně se to zobrazuje pouze jako odkaz. Zkoušel jsem to v IE, FireFoxu, a i v google Chrome, a krom Chrome to nejde nikde(v Chrome se prozměnu zatím nejde vůbec přihlásit na ČSFD.cz). Přičemž v Opeře se mi hlásí "Java: Sun Java Runtime Environment version 1.6".
    Můžete mi někdo poradit čím to je, a jak to odstranit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Gulde
    Registrace
    Nov 2007

Tak už nic, za všechno mohl Sunbelt a jeho Personal Firewall, vyměnil jsem jej za Outpost, a už vše funguje jak má.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Webové prohlížeče: JavaScript ve Firefoxu 25.0.1
    Od Ahasver v sekci Internet
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-12-2013, 22:30
  2. JavaScript dynamické vytváření tříd
    Od xmarek v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-04-2010, 15:03
  3. USB blbne?
    Od snoxtaj v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení