reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém MSI P45 NEO3-FR

B.D. (0)|8.9.2008 12:08
Zdravim
Mám konfiguraci

CPU - DUal 2 Quad Q9300 2.5GHz FSB 1333MHz
Motherboard - MSI P45 NEO3-FR
Ram - CORSAIR TWINX XMS2 DOMINATOR DHX BOX 2x2GB 1066MHz (předtim jsem měl OCZ 2x2GB 1066MHz)
GRAFIKA - MSI NX8800GT 512MB
Zdroj - Zdroj Enermax MOD82+ 625W ATX2.3

Verze biosu 1.1

Už mi docela dochází trpělivost.
1) Problém s touto deskou je následující ve verzi biosu 1.1 vše jede ok jenom při studenym startu musim nejdříve vyrestartovat cmos a pak laskavě naběhne (občas i na několikátý pokus).

2) Když jsem zkoušel verzi biosu 1.4 a 2.0 (z Neo3-FIR) tak mi zas bez problému nabíhala,ale po chvilce se mi kousla v 3D hrách

Na diskusnim foru jsem četl že je hodně problematická. Tuto desku jsem již jednou vyreklamoval kus za kus a problémy se moc nevyřešily.

Nevíte někdo jakou verzi biosu použít a jak to nastavit aby to vše běželo bez problému ? V nejhoršim připadě mi dopporučte desku kde nebudu mít problémy. Prý jedna z mála desek s chipsetem P45 která je v pohodě ja ASUS P5Q Delux.

Předem děkuji za rady
Challenger_ii (192)|8.9.2008 13:33
Přesně tak to dopadlo i u mne. Na MSI jsem doživotně zanevřel. Od socketu AM2 a 775 je to jeden shit za druhým. Když se podíváš na zahraniční fóra, není tam nic jiného než "Problém s deskou MSI". Jdi do Asusu nebo Gigabyte. Reklamace? Ano, ale nech si to dobropisovat a zároveň si objednej toho Asus-e. Jinak se utrápíš v problémech.
B.D. (0)|8.9.2008 15:24
[QUOTE=Challenger_ii;159634]Přesně tak to dopadlo i u mne. Na MSI jsem doživotně zanevřel. Od socketu AM2 a 775 je to jeden shit za druhým. Když se podíváš na zahraniční fóra, není tam nic jiného než "Problém s deskou MSI". Jdi do Asusu nebo Gigabyte. Reklamace? Ano, ale nech si to dobropisovat a zároveň si objednej toho Asus-e. Jinak se utrápíš v problémech.[/QUOTE]

Ještě dobrý desky na socket 775 byly 945, 965, P35 stěma nikdy nebyl problém.

A nějakej tip na desku od asuse by jsi nedal ?