Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zabezpečení DVD

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Chtěl bych se zeptat, jestli by mi mohl někdo poradit. Na DVD jsem vypálil prezentaci v Powerpointu a jsou v ní i videa, tzn. ze i videa musí být na DVD. Moje otázka zní, zda-li je možné to udělat tak, aby bylo možno spustit prezentaci a v ní i ona videa, ale přitom ona videa zabezpečit tak, aby šla pouze přehrát z onoho dvd, nikoliv zkopírovat do počítače, teda aby s nimi nešlo nadále pracovat. Děkuji moc za jakoukoliv radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jednoduchejma prostředkama nikoli (teoreticky bys moh videa zakódovat a napsat aplikaci, která je rozkóduje a spustí a tu aplikaci zabezpečit proti kopírování nějakou sofistikovanou ochranou - pro normálního člověka nereálný a i tak to jde prolomit....)

Nehledě na to, že i s ochranou není problém to pustit z CD a nahrát to na videorekordér.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Podařilo se mi najít zajímavý program http://www.stahuj.centrum.cz/utility...ter-voyager/?g[hledano]=master%20voyager&g[oz]=1.0 leč jeho ovládání jsem nepochopil. Resp. podařilo se mi vypálit dvd a zašifrovat ho, ale v popisu programu stojí, že lze zašifrovat pouze část média, ale to se mi nepodařilo. Tak buď je chyba u mne a nebo to špatně napsali.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ten ti nepomůže - samozřejmě, že můžeš část DVD zašifrovat - jenže pro spuštění musíš znát heslo, a když znáš heslo, tak to i rozšifruješ a zkopíruješ, nehledě na metodu výše. O to co chceš se marně snažej SW firmy a vydavatelství už kolik let....
    Naposledy upraveno uživatelem Logout: 08-09-2008 v 18:34

Podobná témata

1. Klíč zabezpečení sítě
    Od Dondys v sekci Sítě
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-06-2013, 20:10
  2. IIS FTP zabezpečení
    Od Weeman v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-03-2010, 16:12
  3. Víkendová diskuze: Zabezpečení PC a dat