Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Které žánry jsou Vaše oblíbené?

Hlasujících
141. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • 3D akce - z pohledu první osoby (FPS)

88 62.41%
  • 3D akce - z pohledu třetí osoby

29 20.57%
  • Adventury

22 15.60%
  • RPG (Role Playing Games)

71 50.35%
  • RTS (Real Time Strategy)

45 31.91%
  • Simulátory

34 24.11%
  • Sportovní

19 13.48%
  • Strategie

56 39.72%
  • Závodní

57 40.43%
Hlasování s více možnostmi
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: Které žánry jsou Vaše oblíbené?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

V mém případě to jsou RTS, FPS a RPG.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    V mém případě to jsou RTS, FPS a RPG.
    Naprosto to samý

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

U mě:
    FPS
    Strategie
    Závodní

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

ked sa už hrám tak FPS (FarCry, davnejšie star wars a pod.), sem tam závodné NFS, a zo strítégii nič okrem Red Alert 2 - naj hra celkovo !

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Těžko říct, já u málokterý hry vadržím dýl jak pár hodin. Těžko bych vypsal žánry, tak spíš vypíšu tituly, u kterých jsem se něco naseděl a podle toho si o mně udělejte obrázek

Diablo II (bezkonkurenčně vede), Transport Tycoon Deluxe (druhé místo), Simcity 4000, The Sims, The Sims 2, Return to Castle Wolfenstein, GTA, GTA II, GTA III, GTA Vice City, F.E.A.R, Call Of Duty II, všechny díly NFS, Colin McRae Rally 2005, Deer Hunter 2005, Trainz, Transport Tycoon Deluxe, The Settlers II, Warcraft III (+ Frozen Throne), atd...

... Z toho mi vyplívá, že hraju skoro všechno, když je čas a chuť

V tuhle chvíli jsem se vrátil ke kořenům - The Settlers II - 10th Anniversary a nemůžu se dočkat NFS Carbon.

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

U me je to jednoduche... Jedine co nehraju jsou sportovni hry jako FIFA, NHL atd... to me proste nebere Snad jen golf a rybareni ale to jsou mozna uz castecne simulatory Nejvice casu jsem asi nechal ve svete World of Warcraft a porad si nedam rict a nedam ritct a hraju a hraju

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    U me je to jednoduche... Jedine co nehraju jsou sportovni hry jako FIFA, NHL atd... to me proste nebere Snad jen golf a rybareni ale to jsou mozna uz castecne simulatory Nejvice casu jsem asi nechal ve svete World of Warcraft a porad si nedam rict a nedam ritct a hraju a hraju
    Já jsem WOW radši nikdy nezkusil, bojím se závislosti, Warcraft III mě hodně bavil, takže si to dokážu představit.... -I předchozí díly měli něco do sebe

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Já jsem WOW radši nikdy nezkusil, bojím se závislosti, Warcraft III mě hodně bavil, takže si to dokážu představit.... -I předchozí díly měli něco do sebe
    Ale neboj se za zkousku nic nedas... ja hraju na ruskem "free" serveru Rivera http://www.battlenet.ru/ (od 30lvl je poplatek 5USD za 3 mesice hrani) hraje tam tak 1200+- lidi skoro porad... pres noc tak 500+- mimochodem neni nad to udelat partu z par lidi a pak v prubehu boje zjitit v dungeonu ze se ani nedomluvite pac jeden je cech dalsi arab dalsi polak a nebo rus co vam neco zvatla v azbuce (mimochodem mame tam asi 50ti clennou CZ/SK guildu - The Nightmare )

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Ale neboj se za zkousku nic nedas... ja hraju na ruskem "free" serveru Rivera http://www.battlenet.ru/ (od 30lvl je poplatek 5USD za 3 mesice hrani) hraje tam tak 1200+- lidi skoro porad... pres noc tak 500+- mimochodem neni nad to udelat partu z par lidi a pak v prubehu boje zjitit v dungeonu ze se ani nedomluvite pac jeden je cech dalsi arab dalsi polak a nebo rus co vam neco zvatla v azbuce (mimochodem mame tam asi 50ti clennou CZ/SK guildu - The Nightmare )
    ...no právě. Dokáže to velice dobře vtáhnout. Mám na to stejný názor jako boboco. Navíc jsem už poznal několik lidí, kteří byli nějakou dobu kvůli WOW zcela mimo - stojí to za to? Všechno má mít svou míru, proto WOW (a podobné tituly) nechci na svém PC raději ani vidět :-).

eraser

Akcie, i keď v poslednej dobe nemám jednak čas a potrebné železo, týmto však nehorázne ušetrím peniaze...

Inak ma bavia stratégie, najmä real-time v štýle Dune 2, hlavne tie staršie klasiky, čo platí i o adventúrach. Kde sú tie časy nádherne ručne kreslených dobrodružstiev...?

Registrace
    May 2006

...no právě. Dokáže to velice dobře vtáhnout. Mám na to stejný názor jako boboco. Navíc jsem už poznal několik lidí, kteří byli nějakou dobu kvůli WOW zcela mimo - stojí to za to? Všechno má mít svou míru, proto WOW (a podobné tituly) nechci na svém PC raději ani vidět :-).
    Přesně tak, bohužel i já znám pár lidí, kteří propadli On-line hraní a není na ně pěknej pohled. Většina lidí se nad tímhle komentářem jen pousměje, ale k těžké závislosti chybí pak už jen opravdu krůček a i takového jednoho člověka znám. Je to báječné odreagování, ale opravdu se toho trochu bojím a pokoušet to radši nebudu -i tak se u PC nasedím dost

Registrace
    Jul 2006

Tak to chce jenom silnou vuli a je to... Jasne znam lidi kteri jsou treba do WoW naprosti fanatici a travi v tom svete vic casu nez v realite. Jako ze zacatku je to docela chytlave a je to honba za lvl (jeste jeden lvl a jdu spat... jeste jeden quest a jdu spat... jeste jednoho smradlaveho hordaka killnu a pujdu spat atd... ) ale jak uz mate vysoky lvl tak je to spis o sbirani epickeho setu a to uz clovek jinak nez v parte nesezene takze se treba s kamarady ktere znam osobne domluvime a v urcitou hodinu vecer si vyrazime na draky nebo na smradochy a podobne treba parkrat za tyden je to zabava. Jen se to nesmi prehanet. Treba ted trochu nestiham ve skole tak jsem WoW uz nekolik dni ani nezapl (a to je jako co rict ) Ale musim uznat ze treba pred pul rokem jsem tu hru nehral ja ale hra si hrala se mnou

Registrace
    May 2006

Tak to chce jenom silnou vuli a je to... Jasne znam lidi kteri jsou treba do WoW naprosti fanatici a travi v tom svete vic casu nez v realite. Jako ze zacatku je to docela chytlave a je to honba za lvl (jeste jeden lvl a jdu spat... jeste jeden quest a jdu spat... jeste jednoho smradlaveho hordaka killnu a pujdu spat atd... ) ale jak uz mate vysoky lvl tak je to spis o sbirani epickeho setu a to uz clovek jinak nez v parte nesezene takze se treba s kamarady ktere znam osobne domluvime a v urcitou hodinu vecer si vyrazime na draky nebo na smradochy a podobne treba parkrat za tyden je to zabava. Jen se to nesmi prehanet. Treba ted trochu nestiham ve skole tak jsem WoW uz nekolik dni ani nezapl (a to je jako co rict ) Ale musim uznat ze treba pred pul rokem jsem tu hru nehral ja ale hra si hrala se mnou
    Hlavně to mít pod kontrolou, já vím, že mně osobně by se to rychle vymklo kontrole

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Hlavně hraji RTS. Ale v poslední době to je Rome Total War. Už se těším na Medieval 2 : Total war. Občas vyzkouším i RPG. Snad nevadí,že RTW je tahovo-RTS.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Hraju prakticky všechno (teď zrovna Diablo II - to je ale zase úlet, protože mě nic nového nebaví). Jinak mám rád různé sekačky (FPS i z pohledu třetí osoby, někdy i RPG), závody (NFS:U2, CMR, ...), strategie (velmi okrajově), adventury (okrajově - Polda 1,2,3,4; Horké Léto 1,2 atd.), letecké simulátory (už asi 2 roky s přestávkama hraju Falcon 4.0, později Allied Force)... na víc si nevzpomenu, ale je toho hooodně.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 12-01-2017, 13:16
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 14:49
  3. Víkendová diskuze: Jaké jsou vaše zkušenosti s reklamacemi HW?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 24-10-2008, 23:20
  4. Víkendová diskuze: Ženy a počítače - jaké jsou vaše zkušenosti?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 10:30
  5. DDR2: Které jsou lepší?
    Od jagged v sekci Operační paměti
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-09-2007, 15:50