reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

4850 + Accelero Twin Turbo - kam s pasivy?

jagged (193)|10.9.2008 22:59
Tak jsem sundal chladič a jen zoufale koukám :)


Nejde mi psát na SHW. Maximálně pár slov - co s tím?? Pár slov mi nestačí abych popsal problém:) ..
Karel Polívka (1485)|10.9.2008 23:36
[QUOTE=jagged;160333]Nejde mi psát na SHW. Maximálně pár slov - co s tím?? Pár slov mi nestačí abych popsal problém:) ..[/QUOTE]
Co to znamená, že nejde psát? Je třeba být trochu více konkrétní.
robky (3195)|11.9.2008 01:44
Pasívy nalep podľa priloženého obrázka
AC twin.jpg
jagged (193)|11.9.2008 07:57
2karel: nemuzu psat delsi prispevek,neodesle se
2robky: diky!
mech13 (5526)|11.9.2008 08:18
nejaka chybova hlaska by nebyla?

//chtelo by to dalsi podrobnosti... prohlizec, providera... -HoNY-mu to blblo kvuli nejakymu nastaveni v modemu
cool.user (2822)|11.9.2008 08:23
jagged (193)|11.9.2008 09:10
http://www.silicon-soul.net/dat/dotaz.htm

EDIT by mech13:

Ano, řeší se tam, ale nevyřešilo se...

"netsh int ip reset c:\resetlog.txt"
mi nijak nepomohl, zkusil jsem to hned

Nemůžu poslat byť jen trochu delší příspěvek - Firefox (3.0.1) i IE (6) ukazují "nahrávám" a po určitém čase vyprší čas spojení.. Všeobecně nemůžu odeslat nic složitějšího - nejde mi kupříkladu ani změnit nastavení (tedy odeslat změnu)

Zmíněný problém mám jen na tomhle fóru.

A já mám zrovna tolik věcí, které potřebuju řešit :)) ... Upgradoval jsem a při té příležitosti změnil poskytovatele ADSL z ČRa na Volný. Používám od nich dodaný modem Well PTI-8111.

Takže asi zkusím nakonfigurovat svůj starý modem (XAVi X7822r+), který fungoval se SHW normálně, na nové připojení, třeba to půjde.....


jinak původní dotaz na accelero+4850 měl vypadat takhle:



Tak jsem sundal chladič a jen zoufale koukám :)

tady bych to ještě chápal, rozmístění pasívků je nasnadě:

jenže původní chladič:

naznačuje, že chladit se musí i další části... a teď jak tam umístit ty pasivy??? k dispozici v balení jsou už akorát ty dlouhé, divné, které mají základnu jen na polovině plochy.. a pak mám teda modré pasívečky extra..

třeba takhle?? Nepřijde mi to úplně dobré.... ale jak jinak to tam dát?? Ze stránek výrobce jsem toho moc nevyčetl .. tenhle obrázek:

mi toho moc neříká... můžete mi někdo prosím poradit? vážně nerad bych tuhle kartičku odpálil...
jagged (193)|11.9.2008 23:26
Když zapojím větráček (u accelera Twin Turbo) přímo na kartu (HD4850), roztočí se jen při startu a pak tak na teplotě 95 stupňů :) (a to jsem do něj musel šťouchnout).. když ho zapojím přímo na zdroj, chladí na 40/44/37 idle, ale moc řve.. jde ho při zapojení na kartě nějak donutit k rozumným otáčkám? Everest ukazuje 580 otáček a přitom se nic netočí..