reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

H3w3R_stredovek01

H3w3R (226)|11.9.2008 16:47
tak kritici, mám pro vás další tému ke kritice :D

při googlování sem narazil na jednu povedenou plastiku (sama o sobě středověk jak vyšitá :D)
verz1.jpg verz2.jpg verz3.jpg
H3w3R (226)|11.9.2008 16:49
ještě source:
BrickRound0039_1_L.jpg Medieval_Knight_Carving,_Casa_Loma,_Toronto,_Canada.jpg
johny__g (6387)|11.9.2008 17:21
No nevím, ta plastika působí spíše kovovým dojmem a moc se k té kamenné zdi nehodí. Navíc ta zeď je zcela zjevně dost nová, kameny jsou ostré, né omšelé jak bych čekal po několika stoletích a vyspárované betonem.
zipp (166)|11.9.2008 17:24
Hned ten první je docela dobrej...
H3w3R (226)|11.9.2008 20:22
[QUOTE=johny__g;160510]No nevím, ta plastika působí spíše kovovým dojmem a moc se k té kamenné zdi nehodí. Navíc ta zeď je zcela zjevně dost nová, kameny jsou ostré, né omšelé jak bych čekal po několika stoletích a vyspárované betonem.[/QUOTE]

no řekněme že z kovového materiálu se né zrovna dobře dělá materiál kamene a nemluvím jenom o reflexi, kterou maj každej jinej.
Ano šlo by na to použít texturu, ale pravděpodobně by to vypadalo blbě a asi by to mezi těma ostatníma šutrama trochu zaniklo. Ale dík za názor zedníka, s tou stěnou mi to asi nedošlo :), nevěděl sem, že tady se hraje na takovou puntičkařinu :D
zipp (166)|11.9.2008 21:35
[QUOTE=H3w3R;160564]no řekněme že z kovového materiálu se né zrovna dobře dělá materiál kamene a nemluvím jenom o reflexi, kterou maj každej jinej.
Ano šlo by na to použít texturu, ale pravděpodobně by to vypadalo blbě a asi by to mezi těma ostatníma šutrama trochu zaniklo. Ale dík za názor zedníka, s tou stěnou mi to asi nedošlo :), nevěděl sem, že tady se hraje na takovou puntičkařinu :D[/QUOTE]

Názor zedníka, tos mě dostal :D
ILJUSIN (175)|12.9.2008 06:44
[QUOTE=H3w3R;160564]no řekněme že z kovového materiálu se né zrovna dobře dělá materiál kamene a nemluvím jenom o reflexi, kterou maj každej jinej.
Ano šlo by na to použít texturu, ale pravděpodobně by to vypadalo blbě a asi by to mezi těma ostatníma šutrama trochu zaniklo. Ale dík za názor zedníka, s tou stěnou mi to asi nedošlo :), nevěděl sem, že tady se hraje na takovou puntičkařinu :D[/QUOTE]
Ten první je dobrej :)
Třeba ta zed prošla rozsáhlou restaurací ( i když v rozporu s památkářema - proto ten beton :D )
Dwarlin (93)|12.9.2008 07:57
njn, prave o tu puntickarinu tu ide... hodnotia sa tu hlavne tie detaili, ale nevravim ze zalezi vzdy iba na nich... vyhrali obrazky, ktore sa napriklad mne vobec nepacili a boli podla mna ocividne vyumelkovane... ale nedaj sa odradit, nevyzera to zle, len sa s tym este trosku pohraj a mozes byt na seba uplne opravnene hrdy...
____________
ale s tou stenou suhlasim s johny__g, nieco s nou sprav...
____________
inak dobra praca...
dkas (193)|12.9.2008 09:07
Já bych spíš zvolil jiný barvy loga, aby tam nebylo jako pěst na oko :)
kazo520 (1)|18.9.2008 17:02
ak mozem aj ja nazor tak prvy obr je pekny len neviem ako si sa hral so "svetlom" ale na moje gusto prechod az do uplnej ciernej akosi moc prehnany... to hlavne co som chcel je ze ked by si mohol tak vyskusat to cele dat do prirodnejsiej farby teda mixovanie hnedej a to v strede do medenej (tmavsi odtien medenej) alebo iny kov.... inak pekne