reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co to je? nechápu prosím pomoc...

gObla (77)|16.9.2008 21:48
Zdarec mám takovej problém: když rozbaluji soubory do hry crysis tak to hodí tady tu chybu:
c:crysis.part1.rar:Nesouhlasí CRC v crysis/Crysis-Razor1911.rar.Soubor je poškozen
c:crysis.part1.rar:Neočekávaý konec archivu

Já už nevím co dělat skoušel jsem všecky spůsoby ale nic nepomáhá:(
Dnes jsem byl u kamoša to skoušet jestli to hodí nějakou chybku a hele NEHODIL vše mu jelo v pohodě ale u mne to nejde proč?
Vždy to u mně hodí eror v 62% :( ja už nevím co s tím poradte prosím aspon co mám skusit nebo fakt nevim...
čím to muže byt?chyby ve winu?Vir?ale crysis funguje jak má tak že dvd jsou v pohodě tak je chyba u mně ale kde?
btw:reinstal fakt v nejhoršim případe...:cry

dík za rady...
matyyy (2527)|16.9.2008 22:11
ses si jistej ze mas vsechny party stejne pojmenovany (doporucuju prejmenovat na jmena bez mezer/diakritiky/carek/tecek)

neocekavany konec je vzdy presne v 62%? jestli jo winrar ukazuje ze kteryho partu bere.

pak bych zkusil jinou verzi raru

dal uz jen chyba widli nebo hardwarova chyba (vysoky oc/teploty,odchazejici deska)
ICE_D (2754)|16.9.2008 22:15
Hm, uz vidim to vseobecne nadseni pomahat nekomu s piratskou verzi (Razor1911) :D Bud Ti neodpovi nikdo nebo Ti reknou, ze si mas koupit full verzi. :p

Hele ta chyba, jde o crack nebo o hru jako takovou? :notsure V pripade cracku bych se podival po jinym ;)
gObla (77)|16.9.2008 22:18
jj mám bez mezer a tych teček atd.... jj vždy přesně 62% a konec.
Ukámoša to jelo v poho..
teloty:ok do 40-43 C v2D..
deska nová 9 měsicu stará ale dělá to ejn u crysis u něeho jiného ne tak nevim co to je...
gObla (77)|16.9.2008 22:21
heh ice_d:pirátská?:O to doufám že ee:D:D právě že v tom cracku ej i hra prej řikal ten kterej mně to dal:D
ja se ocas ho**otomu rozumím tak neukamenovat prosííím...
btw:kdo by jsi dnes kupoval origošku za 1299Kč?:D:D:D já tolik peněz an vyhazování nemám bohužel:(
Sikil79 (429)|17.9.2008 08:48
[QUOTE=gObla;161748]btw:kdo by jsi dnes kupoval origošku za 1299Kč?:D:D:D já tolik peněz an vyhazování nemám bohužel:([/QUOTE]

Tady ho mají od anglického distributora a podstatně levněji, ale zatím čekají na zásilku. Na druhou stranu máš pravdu. Za Crysis bych těch 1299,- taky nedal.
ICEBOSS (3435)|17.9.2008 08:50
no, je to spatne stazeny, navic warez tady neresime. bez do obchodu. lock