Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Vhodná grafická karta

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mohli byste prosím uvést nějaké typy na vhodné grafiky do Spectry? Grafika zobrazená v recenzi má pouze výstup S-video a DVI, low profile karty, které jsem prozatím našel na web-shopech měly jěstě jeden výstup navíc (tedy pokud odpovídá obrázek nabízenému typu) a obávám se, že by se Spectry nevešly.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od tepich
    Mohli byste prosím uvést nějaké typy na vhodné grafiky do Spectry? Grafika zobrazená v recenzi má pouze výstup S-video a DVI, low profile karty, které jsem prozatím našel na web-shopech měly jěstě jeden výstup navíc (tedy pokud odpovídá obrázek nabízenému typu) a obávám se, že by se Spectry nevešly.
    FIC pro Spectru doporučuje např. grafickou kartu GeCube HM300L-C3 (GC-RX300SE-C3) s DVI a S-Video videovýstupy - to je ta která je vidět v recenzi. Karty které jste nalezl byly sice low profile, avšak jejich brackety mají plnou výšku proto by byly bez úpravy ve Spectře nepoužitelné.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Použil jsem his x300SE a v posledním čísle computeru je v recenzi karta Club 3d Radeon x300 SE. Nemám však zatím úspěch se zobrazením na TV, asi je to kabeláží.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od boumba
    Použil jsem his x300SE a v posledním čísle computeru je v recenzi karta Club 3d Radeon x300 SE. Nemám však zatím úspěch se zobrazením na TV, asi je to kabeláží.
    Pardon, to se nějak zblblo nový text se přepsal do starého ???? Takže znova :

Použil jsem HIS x300SE a v computeru jsem objevil ještě Club Radeon x300SE, s normální a dvěma nízkoprofilovými záslepkami. Se zobrazením není potíž, jen to chce správný kabel do správného konektroru. Na mojí SONY je jediný skart a ten mi kompozitní video nechce brát, přes přední cinch to jde normálně.

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

jde k nejakemu WinMCE pripojit SCART?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Je to v první řadě otázka spíše HW než SW.

Podobná témata

1. Vhodná graf. karta pro i5-2500K
    Od limonade v sekci Grafické karty
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-03-2011, 22:19
  2. Vhodná Gr.karta pro toto PC? Poraďte.
    Od jyh v sekci Grafické karty
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 06-11-2008, 22:25
  3. Vhodná grafická karta
    Od Luke07 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 24-08-2008, 15:04
  4. Grafické karty: Vhodna graf, karta
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-05-2008, 10:53