reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nefunguje DVI

john258 (3)|30.10.2006 21:38
Před pár dny jsem si koupil LCD Viewsonic vx2025wm, pripojil ke své geforce 6600 přez dvi a zároveň jsem si nechal na d-subu pripojeny stary crt monitor.. vše krásně fungovalo celý týden, ale dnes jsem přišel domů, zapnul počítač a ejhle co se nestalo.. displej se ani nespustil, a když na crtčku naběhly windowsy, tak se chovaly jako by nebyl dispej připojený.. prošel jsem všechny kabely a přípojky a nikde jsem žádný vypadlý kabel nenašel.. pokud připojím displej přez d-sub (ať už přímo, tak přez redukci do dvi) tak funguje v pohodě .. netušíte někdo prosímvás čím by to mohlo být? děkuji, Honza
Frog (510)|30.10.2006 22:16
ak som to správne pochopil, používaš súbežne dva monitory. LCD cez DVI a CRT cez D-sub. A skúšal si aj Viewsonic pripojiť samostatne cez DVI alebo D-sub ?
john258 (3)|2.11.2006 17:53
pokud ho pripojim samostatne prez D-Sub tak funguje, ale pokud ho připojím přez DVI tak ne
tgfh (2985)|2.11.2006 19:16
Jestli to fungovalo a teď už ne tak to je nějaké divné, nepřeinstalovával jsi ovladače na Grafiku? Není to jen nějaké špatné nastavení? Ten LCD když máš zaplý PC svítí oranžově nebo píše něco ve smyslu "kable not connect"? A do monitoru používáš jaký vstup? taky DVI?
john258 (3)|3.11.2006 00:23
Je to divné. ovladače jsem nepřeinstalovával.. teď jsem ted zkoušel jestli to nepomůže ale nic.. teď mám monitor připojený pomoci dsub kabelu přez redukci do toho dvi, a lcd do dsubu ..
Ritchie83 (369)|3.11.2006 08:20
Tento monitor neznám, ale napadá mě, jestli jsi na něm omylem nenastavil vstupní signál natvrdo na analogový. Jiná možnost mě už nenapadá.