reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém se zdrojem

marekpevný (347)|19.9.2008 14:56
Ahoj.Mám ve svém pc zdroj fotron500w.Dával jsem ho tam asi před třemi měsíci.Pak mi doma dvakrát blikla elektrika.Pc jsem měl v tu dobu sice vypnuté ale pak jsem zaslechl mírné bzučení.Připadá mi to jako by to dělal přívodní kabel.Ovšem před tím než byl ten krátkej výpadek proudu to nedělalo.Uznají mi to jako reklamaci?Nebo to může být i něco jiného?může popř. ten zdroj i odejít?Díky za každej postřeh
pcmaker (354)|19.9.2008 19:33
A v cem je podstata problemu?
trodas (1753)|19.9.2008 22:05
pcmaker - no preci uzivatel se, opravnene, obava, ze male bzuceni ze zdroje, muze znamenat ze je poskozen ci nahlodan a odejde. Protoze to je to, co to dela. Bzuci. A nedelalo to pred problemy s prepetim v siti.

Pravdepodobne je, ze neco na vstupu at uz v aktivnim PFC nebo v pasivnich filtrech pred tim pokazilo, a je na uzivateli aby to protlacil reklamacnim - nebo musi cekat, at se to pokazi a modlit se, aby to sebou nevzalo ostatni komponenty.

Mozna by stalo za to jen zaviklat a poradne zarazit sitovy kabel, stejne jako dalsi kabely zdroje, ale to je dost blahovy napad... tim se to asi nespravi.
kane.shw (1231)|19.9.2008 22:19
Napadá mě, jestli jsi teda zkoušel ten přívodní kabel vypojit a znovu zapojit, případně jestli jsi zkusil nějaký jiný? ;)