Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 54

Téma: Víkendová diskuze: Jak nakupujete hardware?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Kdysi jen osobne TSBohemia, ted si nechavam posilat z Alzy, nebo Alfy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Octopus

Vetsinou v CZC nebo Alze. Obcas neco reklamuju, problem jsem nikdy nemel. Ani s vracenim zbozi ve 14. denni lhute...

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Kdysi jen osobne TSBohemia, ted si nechavam posilat z Alzy, nebo Alfy.
    No zalezi asi co kupujes ne? Nema prece cenu nechat si posilat veci do 500 pres balikovou sluzbu, ne? Jako jedinou vyhodu bych videl to, ze ji muzes do 14 dni vratit.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    No zalezi asi co kupujes ne? Nema prece cenu nechat si posilat veci do 500 pres balikovou sluzbu, ne? Jako jedinou vyhodu bych videl to, ze ji muzes do 14 dni vratit.
    Malickosti kupuji osobne, ale vetsinou kdyz neco potrebuji, tak k tomu koupim i neco, co bych treba mohl potrebovat. Nebo pockam az tech malickosti bude vic. Proste jsem si zvyknul na to pohodli, ze se nemusim tlacit v obchode a to mi za tech 100 Kc stoji. Jeden den objednam, rano vstanu uvarim si kafe a nez ho dopiju, zvoni PPL s balikem.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Proste jsem si zvyknul na to pohodli, ze se nemusim tlacit v obchode a to mi za tech 100 Kc stoji. Jeden den objednam, rano vstanu uvarim si kafe a nez ho dopiju, zvoni PPL s balikem.
    Tak pokud musis nekam jezdit a cekat tak je to blbe. To chapu, driv jsem v bohemce nekdy taky cekaval, protoze tam prisli lidi, kteri vlastne nevedeli co chteji. Ted to ale resim objednavkou pres eshop, pak jim zavolam at mi vytisknou fakturu a kdyz jedu kolem z prace tak to zaplatim a vyzvednu. A pokud to mas na druhy den, tak to je dobre.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od fancis Zobrazit příspěvek
    Přeji tedy všem hodně zdraru při stavbě PC a ať Vám funguje bez problémů min. 1rok.
    To je jak z reklamy na ACER.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    To je jak z reklamy na ACER.
    Acer je největší s.....

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Po prekonzultovaný HW na forach, prezretí testov nakupujem u svoje obchodníka, pošlem mu mail, či zavolám a poviem čo chcem a už mi zavolá, že si môžem pre to prísť. Mám to cestou domov, takže pohodička.

Zo začiatku som platil vyššie ceny ako sú na e-shopoch, ale časom som začal u neho získavať zľavy za vernosť, začal som ho odporúčať,...

Teraz mám ceny bez dane a niekedy aj + ďalších 10-20 % zľavy, možnosť výmeny tovaru, ak je najaký problém.
    Nemusím sa báť, že mi e-shop tovar nedodá, či problémy s reklamáciami.

Teraz mám lepšie ceny ako v e-shopoch a som spokojný

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Dříve jsem nakupoval v Optima.cz ale teď nakupuju výhradně v Obchudecek.cz maj tam dobrý ceny a navíc to mám 5 minut od školy takže tam chodím osobně

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

...Proste jsem si zvyknul na to pohodli, ze se nemusim tlacit v obchode a to mi za tech 100 Kc stoji. Jeden den objednam, rano vstanu uvarim si kafe a nez ho dopiju, zvoni PPL s balikem.
    Mám stejný názor, akorát nemám moc rád PPL apod, člověk musí být totiž doma a už se mi stalo , že domluva byla katastrofální. Jeden den jsme je prošvihl (nedali vědět, ale byla to především moje chyba), domluvil jsme se na jiném dnu ve stanovený "časový horizont", přijel kolega v úplně jinou dobu, protže tomu prvnímu se rozbilo auto, opět nedali vědět předem, domluva na další den, to už raději zavolal a nedovolal se, a tak vůbec nepřijel, i když doma čekala mamka a oni o tom věděli, to už jsme šílel, nakonec byli "tak hodní" a přijeli ještě napočtvrté. Osobně si myslím, že tyto služby jsou ideální pro firmy. Ale pošta zase mnohdy ani nepřijede a rovnou hodí lístek, ale aspoň se to dá vyzvednout na nejbližší poště, takže i preferuji prodejnu, kde mají široký výběr doručení zboží.

OVCA: u kuho nakupuješ?

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Magnatt Zobrazit příspěvek
    Mám stejný názor, akorát nemám moc rád PPL apod, člověk musí být totiž doma a už se mi stalo , že domluva byla katastrofální. Jeden den jsme je prošvihl (nedali vědět, ale byla to především moje chyba), domluvil jsme se na jiném dnu ve stanovený "časový horizont", přijel kolega v úplně jinou dobu, protže tomu prvnímu se rozbilo auto, opět nedali vědět předem, domluva na další den, to už raději zavolal a nedovolal se, a tak vůbec nepřijel, i když doma čekala mamka a oni o tom věděli, to už jsme šílel, nakonec byli "tak hodní" a přijeli ještě napočtvrté. Osobně si myslím, že tyto služby jsou ideální pro firmy. Ale pošta zase mnohdy ani nepřijede a rovnou hodí lístek, ale aspoň se to dá vyzvednout na nejbližší poště, takže i preferuji prodejnu, kde mají široký výběr doručení zboží.
    Ja mam s PPL opravdu dobre zkusenosti. Jeste nikdy se mi nestalo, ze by se nejak vyrazne opozdili, natoz pak o den. Vsechno je to lidech. V tvem depu muzou byt nezodpovedni zamestnanci, v mem jsou treba ok. Ale je to jen muj nazor.
    Ja stejne jezdim z Danska domu jednou za dva mesice, tak nez odletim zadam objednavku a rano to mam doma. Nemusim nekde jezdit si vyzvedavat zbozi a usetreny cas radeji venuji rodine. Postu jsem zatim nezkousel, protoze jsem s PPL spokojeny.

umbel

Hlavní problém je v tom, že mi rodina nedovolí poskládat víc jak jeden počítač ročně, tak si to užívám aspoň tím, že si vyrábím sám počítačové skříně, viz http://www.umbel.xf.cz/cooling/cooling.htm. Pozdravy

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Tak já kupuju hw v kameném obchodě povětšinou, jde mi o osobní kontakt, pro mě docela podstatný a důležitý - nehledě, že je to u známejch, kde mám slušnou cenu. Občas někdy z netu ale to jen vyjímečně, když není něco k dostání. Jinak jen snad jednou sem koupil ne úplně novou grafiku, jinak povětšinou nové věci.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Nakupuji v malém kamenném krámku už mnoho let,za ceny, že se mi nevyplatí jít jinam.Není nad osobní kontakt a dobré vztahy.

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Tak udělejte reklamu těmto kamenným obchodům, rád se porozhlédnu po "obchodech rodinného typu" .

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední