Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 54 z 54

Téma: Víkendová diskuze: Jak nakupujete hardware?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ja nakupuji v OK copmuters a preferuji osobni prevzeti....jinak jak tu byla rec kde nektere firmy vyrabej PC tak napriklad HP a ACER v CR v Pardubicich
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

alza*cz nebo czc*cz ohledně dílu na hlavní pc snažím se to pokud možno udržovat na rozumné urovni, tedy ne uplně high end nabušená mašina ale pořád použitelná,druhé pc tam mám starý celeron D 346-jádro prescot a deska je tam msi rc-410 s x-200 vga ati 3450 z aukra ...obecně mám s tímhle aukčním serverem dobré skušenosti,jako vše je i tohle o lidech na které narazíte .....

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

nakupuju v alfacompu a pak v jednom malym bazarku (DUK PC) na slovakove :-)

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Nový HW většinou osobně přebírám v pobočce e-shopu, je jich tu dost (Alfa Computer, Softcom, Alzasoft, Hifishop, Giga Computer, Mironet, Barbone), starší všude možně...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

V práci, protože potřebuji velmi dobré rady, a pracuje tam jeden týpek, co tomu rozumí.

Občasný diskutér Avatar uživatele petnek
    Registrace
    Oct 2008

Hardware nakupuji pouze přes eshopy. Když mám zvolený produkt, jdu na servery které mi vyhledají nejlepší cenu daného kousku. Potom se dívám na to jestli je prodejna v Praze, kde se pohybuji a zda je skladem. Zboží přebírám osobně. Většinou to jsou obchody softcom, czc, nebo barbone.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Já nakupuju v prověřených obchodech, kde mám jistotu zaručeného zboží, jelikož kdybych koupil někde něco v menší obchudků co by mělo větší cenu 5000kč+ tak asi nemám pravděpodonou a plnou záruku..někde to možné je ale nevěřeím tomu..potrpím si taky ale na kvalitě..

Nováček Avatar uživatele prontosaur
    Registrace
    Mar 2008

Nakupuji pouze v e-shopech, převážně v czechcomputeru, a pro objednané zboží chodím na sklad, nejsem fanda doručení domů.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    K výpočetní technice patří i časté pořizování novějších a výkonnějších komponent. Jakým způsobem a kde je vlastně kupujete? Máte oblíbený e-shop? Vyhledáváte podle nejnižší ceny? Necháváte si je posílat, nebo si je vyzvedáváte osobně? Nakupujete pouze nové nebo i použité z bazaru/druhé ruky? Ať už je Váš přístup jakýkoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!
    Na e-shopu, pripadne na inzerat na foru, v nouzi i v bazaru.

oblibeny e-shop je alfacomp , mensi mnozstvi osobne, vetsi nechavam posilat.

casto kupuju i z druhe roky, treba procesory, obcas i grafiky... takove ty nemechanicke veci (disk ani mechaniky bych jety nekoupil)

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234