reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

drivery pro nvidia geforce 9500M GS

zoltreon (9)|21.9.2008 16:34
Dobry den
mam na novem notebooku acer aspire 6920G grafickou kartu geforce 9500M GS ale nikde na ni nemuzu najit drivery (dokonce ani na oficialnich strankach), proto bych chtel vedet jestli nekdo nezna odkazy na nejake stranky, odkud bych to mohl stahnout
diky
Salamander (6177)|21.9.2008 16:36
zoltreon (9)|21.9.2008 17:36
tam je jen 9500 GS, zkousel sem to ale neni to kompatibilni...
Salamander (6177)|21.9.2008 18:10
no, stacilo hledat i tady na foru
[DEV_0405] NVIDIA GeForce 9500M GS
https://www.svethardware.cz/forum/downloads.php?do=file&id=324
zoltreon (9)|23.9.2008 19:22
hm nevim, stahl sem si takovej program (driver agent), ktery mi indikuje neaktualizovany drivery, podle toho by ale grafika mela byt ok...problemy ale mam s preblikavanim obrazovky, pri hre RACE 07 mi vzdycky zhruba tak po 10 minutach nekolikrat zablikne obrazovka, zhruba na 10 sekund se to sekne a jede to dal...mam strach jestli to neni z prehrivani, ale v gpu-z se mi teplota gpu zvetsi tak asi maximalne na 65°, ale co se tyce tech gpu core clock a gpu memory clock, tam uz ty hodnoty (Mhz) jsou vyssi (coz by ale podle me vliv mit nemelo)...stahl sem si i furmark a tam i pri tom testu to bylo v zasade podobny jako pri hrani ty hry (tj., zhruba vysledky co sem psal nahore)...pak sem jeste zkousel program everest, ktery mi da se rict vysledky teploty GPU potvrdil, navic sem zjistil ze teploty jader mam okolo 30-35°(coz by snad melo byt ok)...tak nevim co s tim, mam nejak preinstalovat drivery, vratit notebook nebo nechat to tak jak to je???
zoltreon (9)|23.9.2008 19:28
co se tyce problemu, tak prvni indikuje jako problem caused by nvidia graphics drivers (kdyz to ale rozbalim a vyzkousim moznosti instalace novych driveru tak zadny novy k dispozici nejsou), jako druhy problem to pise nejaky Rundll32.exe, co to muze byt