Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: WinVista 64 a antivirus

Pravidelný diskutér Avatar uživatele billy_86
    Registrace
    Nov 2006

avast . používám ho už asi 3 roky a nikdy nebyl zásadní problém s virem. je to celé jenom o tom jaké stránky budeš navštěvovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od billy_86 Zobrazit příspěvek
    avast . používám ho už asi 3 roky a nikdy nebyl zásadní problém s virem. je to celé jenom o tom jaké stránky budeš navštěvovat.
    vy mate uz tri roky Windows Vista 64bit?

Občasný diskutér Avatar uživatele disruptor
    Registrace
    Dec 2007

NOD32 jsem instaloval v praci (VB 32bit) i doma (VU 64bit) a na obou kompech tezky problemy.

Doma skoro porad jedno jadro drtil NOD buhvi jakyma akcema a nedostal sem se na net i kdyz jsem ho komplet i firewallem vypl. Pomohla az odinstalace.Jen byl pryc vse jelo jak ma. Vyresil to Avast

V praci neco podobneho. Kompletne zabrzdil praci na siti a tak prace s prodejni databazi na serveru byla o nervy. Vyresila firemni licence na AVG8 ovsem bez instalace weboveho stitu. To je take kapitola sama o sobe. Tak pomalej net jsem po aplikaci weboveho stitu AVG nezazil

V zaveru doma na 64bit Avast Home a v praci AVG bez web stitu.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od disruptor Zobrazit příspěvek
    V praci neco podobneho. Kompletne zabrzdil praci na siti a tak prace s prodejni databazi na serveru byla o nervy. Vyresila firemni licence na AVG8 ovsem bez instalace weboveho stitu. To je take kapitola sama o sobe. Tak pomalej net jsem po aplikaci weboveho stitu AVG nezazil
    V zaveru doma na 64bit Avast Home a v praci AVG bez web stitu.
    To je jako kdybych si koupil novou Octavii a nedala se tam zařadit šestka. Tak bych se spokojil s max. pátým převodovým stupněm. Taky ale dobrý.

Občasný diskutér Avatar uživatele Magnatt
    Registrace
    Jun 2008

Osobně na Vistách 64bit používám Avast+ FW Comodo (+ i ten proti přetečení na paměti), přičemž Comodo jsem nastavil na nižší úroveň, kdy v podstatě vůbec neotravuje, jak je u něho známo. Pro týdenní kontrolu proti Spywaru používám i ST. Jinak KIS nebo Eset, tak tomu se nedá nic vytknout, Norton jsem neměl rád, ale již pracují na novém systému, kdy by neměl být tak vlezlý do systému ( odstraňovat ho, to byla moje noční můra) a podstatně rychlejší + obvyklé novinky, takže to bych počkal až na novou verzi. Avira též dobrá volba. Ale jestli cheš free řešení, volil bych první možnost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Čau lidičky, já sem stoprocentně pro NOD! Používaval sem AVG, které sem si platil a pak na druhém kompu Avasta. Vyzkoušel sem řadu antivirů, ale prostě na NOD zatím nic nemá. Používám ho na Windows XP Profesional 64bit a jede mi na prosto bez problémů. Žádné vytížení systému při startu ani při aktualizaci nepociťuji ikdyž mám teď novej kompl. Ale ani na tom starým kde sem měl Windows XP home sem byl spokojenej. Jediná věc co mě vadí je to, že když hraju a aktualizuje se mi tak se mi zobrazí zpráva o aktualizaci a prosvítá mi do hry. Dá se to jednoduše vypnout, ale nějak sem se k tomu ještě neměl. Tak já dávám hlas pro NOD

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Avast! Free Antivirus 6
    Od Oggy23 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-03-2011, 15:11
  2. 185.85 winvista 64bit whql - nestandartní barvy, respektivě barevná hloubkla
    Od Cain v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-12-2009, 12:33
  3. Antiviry: LAN Antivirus
    Od koren3 v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 31-07-2009, 10:58
  4. Antivirus AVG Professional zdarma
    Od Huncut v sekci OS Windows
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 28-12-2007, 18:10