reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

velky problem s cyber snipou

TECon (72)|24.9.2008 15:17
Prosim Vas helpnite mi, ak viete. PLS
Mam Cyber Snipu Stinger Laser, konkretene toto:
http://www.alza.sk/SK/herni-mys-cyber-snipa-stinger-laser-mouse-cerna-black-d90804.htm
A mam straasne velky problem. Kupil som ju asi pred mesiacom a odvtedy nebol s nou problem, akurat teraz.
Ked som zapol dneska PC, prihlasim sa a ked chcem hybat mysou, tak nic sa nehybe. Secky tlacitka funguju, s tym neni problem. Ale proste mi nejde pohnut sa s mysou, akokeby vobec nesnimala alebo co, len je stale na jednom mieste a nejde s tym pohnut. Vyskusal som to aj na druhom PC a neslo to tiez, vobec sa nepohla.
Ak viete co s tym je alebo aspon tusite, poradte, budem velmi rad. Reklamovat ju ist nemozem, to je zlozitejsie... a dat zase liter sesto na novu, to nechcem.
PLS help meee:cry:cry:cry
meeee (1110)|24.9.2008 15:24
To vypadá jako zanesený senzor. Zkoušel jsi ji profouknout? Nebo jí vzít spodek vysavyčem.
TECon (72)|24.9.2008 15:45
[QUOTE=meeee;163984]To vypadá jako zanesený senzor. Zkoušel jsi ji profouknout? Nebo jí vzít spodek vysavyčem.[/QUOTE]
Pokazena nema byt z coho. Nepadal na zem, nic sa jej nestalo. Ze by sa len tak sama od seba pokazila ? To je blbost, alebo nie ?
Prefuknut som skusal, ale z vysavacom ne. A to aj kebyze je zaneseny senzor, za mesiac by sa zaniesol ? Ale vyskusam aj tak. A este k tomu zaneseniu, ked je zaneseny senzor, tak sa trochu hybe, nie ? Lebo mne sa to nehybe vobec, proste len tak stoji a nic. Diki moc aj tak.
husky14 (4214)|24.9.2008 15:52
Asi blbost, ale zkoušels třeba jinej povrch?

Taky mohla prostě umřít, to se stává -> reklamace....
TECon (72)|24.9.2008 15:53
[QUOTE=husky14;163989]Asi blbost, ale zkoušels třeba jinej povrch?

Taky mohla prostě umřít, to se stává -> reklamace....[/QUOTE]
jj, skusal som na podlozke a to iste. :(
Proste len tak umriet ? OMG:cry:cry
Krko (1)|24.9.2008 16:45
svieti senzor? skusil si preinstalovat ovladace? skusil si zmenit USB port? pozrel si softverove nastavenia ci tam nemas vypnuty senzor? atd atd atd...
TECon (72)|24.9.2008 20:46
[QUOTE=Krko;164004]svieti senzor? skusil si preinstalovat ovladace? skusil si zmenit USB port? pozrel si softverove nastavenia ci tam nemas vypnuty senzor? atd atd atd...[/QUOTE]
Menit USB port som skusal, to iste, takze tym to asi nebude.
Preinstalovat ovladace som neskusal, lebo mi to robilo aj na druhom PC, ale skusit mozem.
No, v softwari sa da nastavit vypnutie a zapnutie senzora ??
A este jedna vec, senzor ma svietit ?? Lebo vtedy ked fungovala, tak myslim, ze nesvietil. nwm..
Dakujem moc za pomoc.:)
pinc (85)|25.9.2008 10:02
Pokud nereguje na pohyb horizontální skus vertikální, jestli změní intenzitu při oddálení od podližky,
pokud ne je nejpíše v tahu senzor.