Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Monitory: Monitor se vypne

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Lukas

Znění dotazu:
    Dobrý den.
    Surfowal jsem na internetu a zamrznul mi počítač tak jsem ho resetoval.
    Doslo k obrazovce nacitani os xp.A potom restart!!.Nevedel jsem si rady a tak jsem preinstaloval jednotku C s os xp profesional.Po dokonceni jsem stahoval ovladace z internetu po instalaci ovladace jsem byl pozadan o restartovani pocitace.Tak jsem dal tedy -enter!!!A pri startu pc jse nezapne monitor,ani klavesnice jen probliknou kontrolky.????
    Help me pleas :-(

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

jestli PC odpojis na 5 minut z elektriky (pripadne resetujes BIOS) a potom se zase nezapne, tak mas zarucene HW problem. nejaky spatny kontakt nebo vadna soucastka...

vyzkousej odpojit z elektriky, smazat BIOS a pripadne zaviklat s kartama, pametma a konektorama jestli vsechno dobre sedi

pak dej vedet jak to vypada (pripadne s cim si nevis rady)

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Podobne: Zkousel jsem pretaktit HD3200 na nejakych 900MHz, taky restart a nic.
    Vypnuti a zapnuti (vypinacem) nepomohlo. Ani vypnuti monitoru. Pak pomohlo odpojeni monitoru od PC a vytazeni napajecich kabelu od PC i Monitoru.

Neregistrovaný

Udelal jsem co jsi mi poradil a stale nic???

Registrace
    May 2006

i s resetem BIOSu? pak to bude zrejme HW problem.... co je to za PC a co je v nem za zdroj? kondenzatory na zakladni desce jsou vporadku? byly s PC predtim nejake problemy?

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od mech13 Zobrazit příspěvek
    i s resetem BIOSu? pak to bude zrejme HW problem.... co je to za PC a co je v nem za zdroj? kondenzatory na zakladni desce jsou vporadku? byly s PC predtim nejake problemy?
    Jak na reset biosu??

Registrace
    May 2006

na zakladni desce bude jumper, navod jak na to je zde: http://www.svethardware.cz/forum/sho...24&postcount=2