reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se spouštěním videa

BigLobo (3)|25.9.2008 13:50
Zdravím, po třech měsících, kdy jsem na svém PC nechal pracovat svou sestru jsem se vrátil domů a zděsil jsem se. Počítač byl v hrozném stavu. Některé věci se mi již podařilo vyřešit, ale stále to není vše :-( Mám problém s přehráváním videa. Při načtení se přehraje maximálně 1-2 s a PC se pak restartuje. Můžete někdo poradit čím by to mohlo být? Grafiku mám nvidia 8600 gt, už s ní byly problémy, ale stačil nový ovladač. A další věc - při startu Windows vyhodí chybovou hlášku visual studia. Něco o změně just-in-time debugging. V tom se vůbec nevyznám, tak kdyby mi někdo dokázal poradit, byl bych rád. Díky
Pec@ (46)|25.9.2008 13:55
Asi to je blbost ale me stavalo neco podobnyho a nakonec jsem zjistil ze se mi prehrivala GK. Mel jsem Rivu TNT 2, 32MB
JonnyC (124)|25.9.2008 15:32
Ta hlaska spis je, ze ti upadl nejaky proces a cim to chces debuggovat, jestli win defaultnim deguggerem nebo VisualStudiem. Zkus se podivat ktery proces to zpusobuje(co ti nenajelo). Taky by ses moh podivat jake mas zaznamy v Event Vieweru (Prohlizec udalosti v ceskych win?).
BigLobo (3)|25.9.2008 21:14
[QUOTE=JonnyC;164284]Ta hlaska spis je, ze ti upadl nejaky proces a cim to chces debuggovat, jestli win defaultnim deguggerem nebo VisualStudiem. Zkus se podivat ktery proces to zpusobuje(co ti nenajelo). Taky by ses moh podivat jake mas zaznamy v Event Vieweru (Prohlizec udalosti v ceskych win?).[/QUOTE]
No hláška se zobrazuje ve spojitosti s ATKKeyboard Service.
Píše to toto:
Visual Studio Just-In-Time Debugger : An unhandled win32 exception occurred in ATKKBService.exe [2504]. Just-In-Time debugging this exception failed with the following error: No installed debugger has Just-In-Time debugging enabled. In Visual Studio, Just-In-Time debugging can be enabled from Tools/Options/Debugging/Just-In-Time.

Check the documentation index for 'Just-in-time debugging, errors' for more information.

Jinak v prohlížeči událostí jsem chybové hlášky k těm restartům nenašel...
JonnyC (124)|26.9.2008 08:45
Tak tohle s videem souviset nebude ATKKBService.exe je process od nejake ASUS klavesnice - pokud nejakou pouzivas, ktery bude osetrovat multimedialni tlacitka a spol. Zkus preinstalovat ovladace ke klavesnici (pripadne tam dat co nejnovejsi), to by mohlo tento problem vyresit.

Edit: to prehravani ti pada v cem? Dela to treba i ve VLC?
BigLobo (3)|26.9.2008 10:32
Tak klávesnici jsem vyřešil a vymizel tím i problém s videem. Zajímavé jak jsou některé problémy vzájemně propojeny... Díky za pomoc.