reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zaklínač

Luryda (17)|25.9.2008 22:23
Dobrý den, mám problém a potřeboval bych pomoci. Kolega si koupil hru Zaklínač, a když ji nainstaloval do PC, tak mu to řeklo: vlož originální disk! Přišel ke mně o radu.Zkusili jsme nainstalovat hru na oba Compy co mám/XP sp3 a visty/ a na obou šlapala jak hodinky. Ten jeho comp je stejný jako můj na kterém mám winXP. Přeinstaloval jsem mu systém, a bylo to zase to samé: vlož originální disk. Mohl by mi někdo prosím poradit. Ta hra stála asi 1000kč, a on je z toho nešťastný. Děkuji. Luryda
mstejska (2912)|25.9.2008 22:48
No to je blbe, ja jsem ji ted kupoval za 699. Stahni si posledni patch. 1.4 a nainstaluj tam Microsofti hotfix (cislo z hlavyh nevim ale je napsano u toho patche. Snad to pomuze.
pas!k (3765)|26.9.2008 09:09
Hmm divne .. urcite instalni ten patch jak radi mstejka navic ti to do hry doinstaluje novou lokaci ktera v zakladu neni .. Patch stahnes Zde Uplne dole jsou odkazy tak vyber cz 1.4

Edit: Ted ctu ze majitele zakladni hry si z ni zadarmo muzou udelat rozsirenou edici se vsemi bonusy .. postup jak na to zde
mstejska (2912)|26.9.2008 09:17
Jeste me napadla jedna vec. Nemas tam nejaky emulator CD-ROM? Mozna se s hada s ochranou.
mstejska (2912)|26.9.2008 10:40
Tady je ten hotfix pro Visty
http://support.microsoft.com/kb/940105
Tyka se spravy pameti. Pokud ho nemas tak si ho nainstaluj.