reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

plna verzi hororu The Suffering ted zdarma

Deee-aN (3834)|26.9.2008 21:16
Stojí to za to? I za ten virus, co se s tím stáhne? (viz diskuse)
mstejska (2912)|26.9.2008 21:44
??? Ha to jsi me prekvapil. hned to proverim. Akorat jsem to dostahoval
mstejska (2912)|26.9.2008 21:51
Avast s posledni aktualizaci nic nenasel.
Deee-aN (3834)|26.9.2008 23:02
Třeba už to ošetřili :notsure. Pak napiš, jestli je to dobrý.
mstejska (2912)|27.9.2008 13:55
No tak jsem to naistaloval a zacal hrat. Grafika neni zazracna, myslim ze 1. Halflife mel lepsi nebo podobnou grafiku. Zacinas Ve vezeni jak kriminalnik, kde se vsecho po**re. Zatim se to nejvice podoba tomu prvnimu halflifovi. Zda se mi to ale mnohem strasidelnejsi. Nektere napady, a zabery jsou dobre. Parkrat jsem se docela lekl, a to to hraju v poledne. V noci by to bylo asi horsi. (zatim mam za sebou asi 20 minut). Ja bych to doporucoval fandum hororu. Zatim se mi to libi. Uvidim jak dal.
Asi po hodine hrani: je to dobra hra, ne moc munice, potvory jsou odolne, ty moc ne. Pozor, bez pripojeni k internetu hru nespustite.
jonmar (39)|28.9.2008 12:31
Tak to stahuju, stahuju to asi hodinu a půl,jsem na 91% když v tom mi spadne net.Tak si zanadávam,počkam až se modem zase rozjede a stahuju znova.Tentokrát to stáhnu bez problému.Nainstaluju,chci spusit a bafne na mne okno ze v aplikaci došlo k chybě a byla ukončena.Tak chvíli hledam na netu nejakej patch nebo nejaký forum kde bych o tom neco zjistil,najdu patch.Ten nejde nainstalovat.Tak zkusim hru ještě jednou a ono to záhadně funguje.Chvíli hraju pak to vypnu a naistaluju češtinu.Chci to znova pustit a zase to nejede.Tak to pustim ještě jednou a ono to zase jede.Občas se to zasekne a musim to shodit nebo natvrdo vypnout compa.
Ale zajímalo by mne čimto že se to spustí někdy až na třeba čtvrtej pokus.
Jinak je to docela dobrá hra.Mohli by takhle uvolnit víc her ke stažení zdarma po pár letech od vydání.
mstejska (2912)|28.9.2008 17:17
Hral jsem ji zatim dohromady asi tak 2 hodiny a na zadny problem jsem nenarazil. Akorat ve hre je to cim dal vic pekelnejsi.
PS: Mas trvale pripojeni k netu? Hra ho vyzaduje.
jonmar (39)|29.9.2008 08:45
Už to fachá v pohode.Inernet to potřebuje jen při startu.Asi se to neshodlo s nejakou z ochran.Takže povypínám anti-* a firewall, pustim hru a pak vypnu net.