reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Recovery disk a jeho nastavení/úprava

Mirraw (1)|1.10.2008 02:05
Dobrý den, večer ...
Předem se omlouvám, jestli se toto téma někdy v minulosti řešilo a předhazuji ho znovu, ale nikde jsem odpoveď nenašel.
Chci se zeptat, jestli jde nějakým způsobem upravovat recovery disk. Tím mám na mysli, zda jde upravit, popř jakým způsobem to, co se mi do pc nainstaluje po spuštění obnovení systému z tohoto disku. Někde jsem se dočetl, že pokud použiju recovery cd/dvd, mělo by to chtít i cd s ovladači. Chová se toto cd s ovladači stejně nebo se aspoň zeptá, co tam chci nainstalovat ?
Mám notebook Asus M70VM 7U073C a jde mi o to, že to instaluje spoustu pro mě zbytečných věcí ....
Do instalací více systémů se pouštět nebudu, s tím jsem si užil dost při xp/2k.

A ještě jeden trochu jiný dotaz. Při sledování tv přes internet mi to po nějaký chvíli (cca 10-15 minut) spadne a chvíli to trvá, než se to zase vzpamatuje. S připojením problém nebude, mám velmi nadprůměrné připojení s kvalitou služeb nad 90%. Zkoušel jsem povypínat veškerou ochranu, která by to mohla brzdit a nové ovladače mám též, ale tak nějak bez výsledku. Používám vlc media player.

Díky za případné odpovědi.
mstejska (2912)|1.10.2008 08:27
Recovery CD (DVD) ti zalohuje cely pevny disk, tak jak ho mas nainstalovany (aspon u Aceru) a po obnoveni by jsi mel mit vsechno tak jak pred vytvorenim zalohy. Pokud pouzijes recovery cd dodane od vyrobce, tak se ti obnovi "tovarni" nastaveni.