reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Miranda - synchronizanych skupin uzivatlu ..

pas!k (3765)|1.10.2008 13:38
Zdravim posledni dobou mi nejak zacla blbnout synchronizace nove zalozenych skupin .. myslel sem si ze je to zastaralou verzi tak sem instalnul novou verzi a dela to totez .. nevi nekdo jak to resit? Proste jde mi o to aby kdyz zalozim novou grupu v mirande aby se zmena aktualizovala i na serveru ..
eraser (0)|6.10.2008 22:53
Čo viem, tak Miranda mala vždy so skupinami problémy. Ono stačí, ak sa dačo zmení v implementácii ICQ server protokola a funkčnosť zaniká.

Inak som niekde čítal, že AOL chce tento protokol otvoriť, čo by viedlo k zdokonaleniu neoficiálnych klientov, pretože doteraz bola komunikácia založená na čistom odchytávaní packetov a reverzingu. :)
hippouss (246)|6.10.2008 23:08
s timhle sem mel jednou problem ale nak to rychle odeznelo...

co pouzivas za verzi mirandy a za protokol?

mozna bych zkusil odpojit mirandu, vymaznout ClistGroups v DB a pripojit a miranda to stahne zpatky a zkusit pak zalozit novy skupiny
pas!k (3765)|7.10.2008 14:38
Sorry sem byl ted delsi dobu mimo no pouzivam posledni stable verzi .. a delal sem si novej pack a zjistil jsem ze to nefunguje jen pro vnorene podksupiny ktere maji vic jak dve vetve to znamena zalozim skupinu jedna a do ni skupinu dve jede to ok zalozim li vsak skupinu 1 do ni skupinu 2 a do skupiny 2 skupinu 3 tak uz v tom ma bordel :)