reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SpeedFan

Magnatt (145)|1.10.2008 16:02
Mám problém se čtením disků. Po nainstalování 64 bitových Vist a tohoto programu vše fungovalo jak má, program kromě jiného ukazoval i teploty disků. Ale včera jsem si všiml, že najednou nenačte info o discích, takže nezobrazuje teploty ani S.M.A.R.T. Žádný error není hlášen, ovladače jsou funkční, všechny programy je lokalizují. Přeinstalování i s vyčištěním reg nepomohlo. Nemáte nějaký nápad čím to? Předem dík.
Speda (154)|15.10.2008 18:34
Tak tento problém mám i já a mám 32 bitovou Vistu
mstejska (2912)|15.10.2008 20:43
Jo ja to same. Ale znicehoz nic to zas funguje. Parkrat to zkus, treba se ti to taky rozjede. Mozna problem s registraci driveru zarizeni ve speedfanu. Ted to napr jede.
PS: Vista home premium 64bit.
speedfan.png
fanynek (2048)|15.10.2008 22:09
OT: Použít jiný soft?:notsure Everest, Hard Drive Inspector......
Magnatt (145)|16.10.2008 09:45
Everest nechci kupovat,HDI jsem doteď neznal. ale nepomohlo by to, ten problém se neobjevil jen u SpeeFanu. Jinak používám Sysmetrix, ale HWmonitor mi u něho nefunguje, protože nemohu nainstalovat Motherboardmonitor (škoda no), takže používám kombinaci SpeedFanu a PCprobe (vidno ASUS umí dělat pěkné programy i ovladače). Můj problém vyřešila záloha systému ve Windows ze staršího data, kdy to fungovalo.
Jinak jestli někdo používá na 64bit Vistách českou verzi Acronis a v předboot modu mu nenajde disky, je to starými ovladači, které má poslední česká verze k dispozici, je totiž pozadu za anglickou, z podpory mi tak poslali ISO z té anglické na boot CD, ale dalo nám práci než jsme na to přes email přišli.