reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Program SFC pomoc

hl.hl (1387)|2.10.2008 21:40
Resim tady v jinem vlakne problem s PC od znamych a dostal jsem se do faze kdy potrebuji pomoci s programem SFC. Aby to bylo jasne uz nadpisu, tak jsem zalozil nove vlakno.

Dotaz: Ma nekdo vice zkusenosti s timto overovanim souboru windows? Kdyz to spustim a dam proscanovat, tak to po me chce vlozit CD v Win XP pro SP2. CD ale mam vlozene v mechanice a nemuzu se pohnout dal. Poradi nekdo?
fanynek (2048)|2.10.2008 22:30
Tohle se mi na XPéčkách stalo už několikrát. Chtěl jsem udělat ověření integrity a po vložení originálního instalačního CD se ta kontrola buď vůbec nerozjela, nebo rozjela, ale porád jsem musel odklikávat nějakou hlášku (už nevím, co to bylo).
Tak jsem se na to vybodl.
Systém buď fungoval a stačilo vyčištění, doinstalovat updaty a trochu to poladit, nebo něco fakt kravilo a radši jsem to přeinstaloval.
Takže ti nic neporadím. Sorry ;)
hl.hl (1387)|2.10.2008 23:29
Tak uz to mam. Byl nastaveny spatny disk v registrech u polozky SourcePath. Snad mi to alespon ted pomuze.
fanynek (2048)|2.10.2008 23:38
A co to PC dělá, resp. nedělá?
hl.hl (1387)|3.10.2008 12:11
[QUOTE=fanynek;166361]A co to PC dělá, resp. nedělá?[/QUOTE]

Ted uz jen 2 veci:
- modra obrazovka pokud necham nacist vsechny ovladace a sluzby - to uz nejak poresim
- pri startu do nouzoveho rezimu to hlasi BSOD, ze nebyl inicializovan ovladac graficke karty

A prave tu druhou vec jsem myslel, ze vyresim timto. Dela to totiz i kdyz dam do PC jakoukoliv jinou grafiku (treba do PCI). No nepomoho to. Ted jeste zkusim v normalnim rezimu odebrat stavaniji ATI a nainstalovat standartni VGA driver (nejlepe primo z instalacek Windowsu).

Jinak ten SFC nic nezahlasil, tak predpokladam, ze soubory uz jsou OK.