Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Grafické karty: nastavení 3D u ATI

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Zachy

Znění dotazu:
    Zdravím, mám grafickou kartu ATI RADEON X 1800 GTO a můj problém je , že se mi sekají 3D hry, všechny a na jakékoliv detaily a rozlišení. Již jsem tento problém měl, ovšem si nepamatuju jak jsem ho vyřešil. Ovladače jsem zkoušel nové a i ty z CD od karty. DirectX mám nejnovější.Vím, že jsem někde něco "zapl" nebo "vypl" a šlo to. Doufám že mi poradíte, děkuji

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Jméno tazatele: Zachy

Znění dotazu:
    Zdravím, mám grafickou kartu ATI RADEON X 1800 GTO a můj problém je , že se mi sekají 3D hry, všechny a na jakékoliv detaily a rozlišení. Již jsem tento problém měl, ovšem si nepamatuju jak jsem ho vyřešil. Ovladače jsem zkoušel nové a i ty z CD od karty. DirectX mám nejnovější.Vím, že jsem někde něco "zapl" nebo "vypl" a šlo to. Doufám že mi poradíte, děkuji

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Nemáš zapnuté vyhlazování (antialiasing - FAA) a anizotropní filtování? Nebo něco s vertikální synchronizací obrazu?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sikil79
    Registrace
    May 2008

Zkus ještě resetovat ovladač na defaultní nastavení a s tím "zapl" nebo "vypl", nebyla to náhodou funkce VPU Recover?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Nejrychleji se ovladač zresetuje do továrního nastavení jeho odinstalováním, a opětovnou instalací.

Při těchto problémech řada lidí na fórech referovala, že jim pomohlo zapnutí vSync (vertikální synchronizace).

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 03-01-2012, 23:20
  2. Nastavení grafické karty
    Od par4b0la v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-05-2010, 17:48
  3. Grafické karty: nastaveni grafiky
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-05-2009, 01:27
  4. Grafické karty: Nastavení wide zobrazení